Siemens zatrudni nowych pracowników do zakładu pod Wrocławiem

Siemens zatrudni pracowników do zakładu pod Wrocławiem Fotolia - kasto

Siemens Polska zatrudni ok. 50 elektromonterek i elektromonterów w zakładzie w Mirkowie (w ciągu najbliższych 12 miesięcy) W otwartej w 2019 roku fabryce, produkowane są nowoczesne szafy sterownicze wykorzystywane w zakładach produkcyjnych w Polsce i na całym świecie

W podwrocławskim zakładzie Siemensa powstają rocznie tysiące mniejszych i większych szaf, które są ‘mózgiem’ nowoczesnych zakładów produkcyjnych funkcjonujących w modelu Industry 4.0. Sterują one liniami produkcyjnymi oraz systemami klientów Siemensa, między innymi z branży logistycznej i włókienniczej, działających zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

Obecnie w Mirkowie pracuje około 100 osób i w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, w ciągu najbliższego roku zostanie zatrudnionych ok. 50 nowych pracowników

Rekrutacja elektromonterek i elektromonterów odpowiedzialnych za montaż końcowy szaf sterowniczych w podwrocławskiej fabryce Siemensa, jest elementem strategii przygotowanej i realizowanej wspólnie z zakładem koncernu zlokalizowanymi w niemieckim Chemnitz. Zatrudnieniu nowych osób będzie towarzyszyła kampania informacyjna prowadzona w mediach lokalnych.


Kandydatom, którzy mogą składać swoje aplikacje na stronie www.siemens.pl, oferowana będzie umowa o pracę uwzględniająca premię roczną oraz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz Pracowniczy Program Emerytalny.

"Cieszę się, że zaufało nam już tylu pracowników oraz że razem możemy tworzyć nie tylko bezpieczne miejsce pracy, ale i przestrzeń, w której każdy ma szansę rozwijać swój potencjał w otwartym i przyjaznym środowisku" podkreśla Małgorzata Marszałkowska, Plant Finance Manager w Siemens Polska.

Źródło: Siemens

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę