Inteligentne urządzenia do cyfryzacji obszarów niebezpiecznych

Urządzenia do cyfryzacji obszarów niebezpiecznych Pepperl+Fuchs

Obszary niebezpieczne przez długi czas pozostawały nietknięte przez cyfryzację, ponieważ wszelkie używane w nich urządzenia mobilne muszą spełniać surowe wymagania ochrony przeciwwybuchowej ze względu na występujące zagrożenia. Dzięki iskrobezpiecznym urządzeniom inteligentnym marka ecom firmy Pepperl+Fuchs wprowadza cyfrową transformację również w obszary niebezpieczne.

Pracownicy wyposażeni w inteligentne okulary Visor-Ex 01 lub tablet Tab-Ex 03 mogą korzystać z zaawansowanych funkcji zapewniających nieograniczoną swobodę ruchu, zarówno w biurze, jak i w odległych obszarach zakładu. Dzięki inteligentnemu ekosystemowi urządzeń ecom zdalne serwisowanie, cyfrowe przepływy pracy i zbieranie danych są bezpieczne, wydajne i wygodne.

W tym roku, na targach Hannover Messe, na stoisku firmy Pepperl+Fuchs, D76, w hali 9, były prezentowane dwa nowe produkty: Visor Ex 01 i Tab-Ex 03, a także całe portfolio inteligentnych, iskrobezpiecznych urządzeń mobilnych. Nie zabrakło też rozwiązań w zakresie produktów i usług cyfrowych do bezpiecznej cyfryzacji w obszarach niebezpiecznych.

Źródło: Pepperl+Fuchs

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę