Warsaw Industry Week
Warsaw Industry Week

Warsaw Industry Week

targi

21-24.10.2024

Nadarzyn

https://industryweek.pl/

Organizator: Ptak Warsaw Expo
Kontakt:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn
info@warsawexpo.eu

patronat

O WYDARZENIU

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 r. na terenie centrum wystawienniczego Ptak Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, obrabiarkek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Celem Targów, które odbywają się w nowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo, jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży przemysłowej oraz ich klientów i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych.

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom branży przemysłowej, zarówno polskim, jak i zagranicznym, którzy szukają wsparcia i nowych rozwiązań dla działalności swojej firmy: kadry kierowniczej i zarządzającej, specjalistów ds. technicznych, głównych inżynierów i technologów, służb utrzymania ruchu, informatyków i programistów, projektantów, przedstawicieli działów badań rozwojowych oraz dla pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji badawczo-rozwojowych.