Komponenty TDK do rowerów elektrycznych w ofercie Farnell

Komponenty TDK do rowerów elektrycznych w ofercie Farnell TDK

Farnell wzbogacił ofertę szeroką gamą komponentów elektronicznych firmy TDK do rowerów elektrycznych oraz typu pedelec. TDK jest iderem w dziedzinie innowacji technologicznych odgrywającym kluczową rolę w rozwoju technologii e-bike.

W miarę wzrostu znaczenia mikromobilności i rosnącego popytu na ekologiczny transport innowacje TDK umożliwiają rozwój oraz produkcję wydajnych oraz niezawodnych rowerów elektrycznych, w tym typu pedelec.

Farnell oferuje szeroką gamę produktów TDK, które są niezbędne do opracowywania bezpiecznych i niezawodnych e-rowerów, w tym:

  • Czujniki: Czujniki ciśnienia barometrycznego, Inercyjna jednostka pomiarowa (IMU), Czujniki ultradźwiękowe, Zespół i systemy czujników NTC
  • Kondensatory: Kondensatory tłumiące zakłócenia elektromagnetyczne, Hybrydowe kondensatory polimerowe 
  • Dławiki do linii zasilania: Dławiki i filtry trybu wspólnego do linii zasilania
  • Ochrona obwodu: Ołowiane warystory dyskowe i cewki indukcyjne 

Nowe produkty w portfolio świadczą o naszym dążeniu do oferowania klientom najlepszych technologii w dziedzinie rowerów elektrycznych, aby każdy był napędzany komponentami wyznaczającymi standardy w branży w zakresie doskonałości i zrównoważonego rozwoju. Komponenty TDK do rowerów elektrycznych kształtują przyszłość e-mobilności, czyniąc je bardziej zrównoważonym i atrakcyjnym środkiem transportu – mówi Dave Jones, Senior Manager for Passives w Farnell

Produkty te są sprzedawane pod markami TDK, EPCOS, InvenSense, Micronas, Tronics i TDK-Lambda

Klienci mogą wybierać z bogatej oferty komponentów elektronicznych TDK do rowerów elektrycznych i typu pedelec w Farnell w regionie EMEA, Newark w Ameryce Północnej oraz element14 w regionie APAC.

Źródło: Farnell 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę