Farnell z nagrodą EMEAI Sales Performance Award 2023

Farnell z nagrodą EMEAI Sales Performance Award 2023 Farnell

Firma Farnell Global otrzymała prestiżową nagrodę EMEAI Sales Performance Award 2023 od Keysight Technologies. 

Firma Keysight Technologies doceniła Farnell za wyjątkowe wyniki w kanale dystrybucji zaawansowanych usług Keysight. Firma Farnell została również wyróżniona jako jedyny dystrybutor High Service, który otrzymał nagrodę Sales Performance Award za 2023 rok, co jeszcze silniej podkreśla bliskie partnerstwo z Keysight Technologies. Ponadto, jako nowy autoryzowany dystrybutor w Indiach, element14, firma Farnell wykazała się sprawnością we wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Gratulujemy firmie Farnell doskonałych wyników w kanale dystrybucji zaawansowanych usług firmy Keysight. Ta nagroda odzwierciedla najlepsze w swojej klasie wyniki sprzedażowe firmy Farnell, które udało się osiągnąć przede wszystkim dzięki doskonałej obsłudze klientów, a także współpracy marketingowej, wysiłkom w zakresie sprzedaży oraz znaczącym inwestycjom w towar. Pragniemy również podziękować firmie Farnell za szybkie wprowadzenie nowych produktów i za to, że stała się naszym pierwszym partnerem dystrybucyjnym w Indiach – powiedzieli Kari Fauber, VP Global Partner Sales & eCommerce oraz Alessandro Pino, EMEAI Senior Sales Director, Keysight Technologies. 

Otrzymanie nagrody EMEAI Sales Performance Award od Keysight Technologies jest dla nas prawdziwym zaszczytem. Partnestwo z Keysight napawa nas dumą i będziemy robić wszystko, aby dalej przewyższać oczekiwania. Nie możemy się doczekać pracy nad kolejnymi sukcesami i wspólnego osiągania jeszcze większych kamieni milowych w przyszłości – powiedział Lee Turner, VP Supplier & Product Management Farnell.

Źródło: Farnell Global 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę