elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Zmiana w kierownictwie firmy Universal Robots

Universal Robots
Reklama
Reklama

Universal Robots ogłosił, że Slavoj Musílek, dyrektor generalny Universal Robots na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i WNP, zdecydował się opuścić firmę wraz z dniem 31 marca 2021 r., aby skorzystać z innej możliwości rozwoju w branży automatyzacji przemysłu. Slavoj Musílek wspomniane stanowisko zajmował od 2015 r. Dnia 1 kwietnia 2021 r. stanowisko to objął Pavel Bezucký.

Pavel Bezucký posiada bogate doświadczenie i umiejętności w zakresie rozwoju biznesu, strategii i zarządzania sprzedażą w obszarach automatyzacji przemysłu i produkcji. Na swoim poprzednim  stanowisku zarządzał zespołem Universal Robots w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, koncentrując się na rozbudowie istniejącej sieci sprzedaży dystrybutorów i wspieraniu ich w pozyskiwaniu nowych klientów w celu zwiększenia udziału Universal Robots na rynku.

Reklama

Pavel Bezucký dołączył do Universal Robots w sierpniu 2017 r. jako sales development manager. W trakcie swojej kariery w UR został powołany na stanowisko channel development managera, a następnie na area sales managera. Teraz w UR będzie zarządzał regionem Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i WNP.

Reklama

Źródło: Universal Robots

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama