Zmiana w kierownictwie firmy Universal Robots

Zmiana w kierownictwie firmy Universal Robots Universal Robots

Universal Robots ogłosił, że Slavoj Musílek, dyrektor generalny Universal Robots na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i WNP, zdecydował się opuścić firmę wraz z dniem 31 marca 2021 r., aby skorzystać z innej możliwości rozwoju w branży automatyzacji przemysłu. Slavoj Musílek wspomniane stanowisko zajmował od 2015 r. Dnia 1 kwietnia 2021 r. stanowisko to objął Pavel Bezucký.

Pavel Bezucký posiada bogate doświadczenie i umiejętności w zakresie rozwoju biznesu, strategii i zarządzania sprzedażą w obszarach automatyzacji przemysłu i produkcji. Na swoim poprzednim  stanowisku zarządzał zespołem Universal Robots w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, koncentrując się na rozbudowie istniejącej sieci sprzedaży dystrybutorów i wspieraniu ich w pozyskiwaniu nowych klientów w celu zwiększenia udziału Universal Robots na rynku.

Pavel Bezucký dołączył do Universal Robots w sierpniu 2017 r. jako sales development manager. W trakcie swojej kariery w UR został powołany na stanowisko channel development managera, a następnie na area sales managera. Teraz w UR będzie zarządzał regionem Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i WNP.

Źródło: Universal Robots

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę