TME podsumowuje 2023 rok

TME podsumowuje 2023 rok TME

Zwykle podsumowując rok wskazuje się twarde dane – liczbę sprzedanych czy wprowadzonych do oferty produktów, pozyskanych partnerów biznesowych i nowych klientów oraz wiele podobnych. Oczywiście takich sukcesów w TME nie zabrakło, ale w tym roku ważniejsze dla firmy były osiągnięcia, które trudniej wyrazić w liczbach.

Wielką zmianę przeszedł serwis internetowy TME, firma wprowadziła wiele nowych rozwiązań, które ułatwiają klientom wyszukiwanie produktów i składanie zamówień.

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Firma zaimplementowała nowe rozwiązania w swoim centrum logistycznym w Rzgowie, które ułatwią pracę zespołowi. Firmie Udało nam się także zrealizować wiele inicjatyw lokalnych - wsparcie festiwali filmowych, wydarzeń muzycznych oraz innych projekty artystycznych oraz biznesowych.

Wspólnym mianownikiem wszystkich tych wydarzeń i przedsięwzięć są ludzie – pracownicy, klienci i społeczność, w której działa TME. Miniony rok był poświęcony właśnie im, bowiem firma TME jest przekonana, że to właśnie ludzie stanowią największą wartość firmy.

Źródło: TME

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę