TME dystrybutorem SMC Diode Solutions

TME dystrybutorem SMC Diode Solutions TME

Oferta TME została poszerzona o szeroką gamę dyskretnych półprzewodników marki SMC Diode Solutions. Wprowadzany asortyment obejmuje bogaty wybór popularnych półprzewodników tego typu.

Firma została założona w 1997 r. w Nankinie, Chinach, ale obecnie ma także biura w Monachium, Seulu i Nowym Jorku, co sprawa, że producent może zaoferować najwyższą jakość obsługi klientom z niemal całego świata. 

SMC Diode Solutions od samego początku zobowiązało się do ciągłego rozwoju oraz produkcji diod i mostków prostowniczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, a w miarę upływu czasu oferta firmy nie tylko się poszerzała, ale także zwiększał się wolumen dostępnych produktów. Dzięki rozwijającej się bazie produkcyjnej, zapewniającej wysoką jakość i powtarzalność produktów, firma zdobyła uznanie wśród elektroników na całym świecie.

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Produkty marki SMC Diode Solutions znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich rodzajach urządzeń elektronicznych, od płyt głównych komputerów, zasilaczy i przetwornic, przez rozwiązania dla źródeł energii odnawialnej i elektroniki konsumenckiej, aż po urządzenia przemysłowe i sektor automotive.

Półprzewodniki SMC Diode Solutions stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości elementów dyskretnych o powtarzalnych parametrach. Oferta TME będzie poszerzana o kolejne rozwiązania chińskiego producenta, a produkty będą  dostępne bezpośrednio z naszego magazynu.

Źródło: Transfer Multisort Elektronik

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę