TME rozszerza współpracę z STMicroelectronics

TME rozszerza współpracę z STMicroelectronics STMicroelectronics

Firma TME rozszerza zakres współpracy z STMicroelectronics, aby zapewnić klientom dostęp do szerokiej gamy produktów, w tym do nowych rozwiązań, które dopiero zdobywają uznanie inżynierów. Są to tysiące rodzajów układów scalonych, tranzystorów i diod. Umowa o współpracy podpisana przez TME i STMicroelectronics oznacza łatwiejszy dostęp do materiałów technicznych oferowanych przez producenta.

STMicroelectronics to globalny producent półprzewodników. Tysiące inżynierów ST pracują codziennie nad poszerzaniem i ulepszaniem oferty i portfolio technologicznego firmy, które obejmuje dziś niemal 20 000 patentów. Produkty ST obecne są w milionach urządzeń codziennego użytku i służą ponad 200 000 klientów. Celem innowacji ST jest dążenie do bardziej zrównoważonego świata w trzech kluczowych obszarach: produkcji i zarządzania energią, systemów komunikacyjnych i IoT oraz smart mobility, czyli inteligentnej mobilności. Dzięki uwzględnieniu potrzeb związanych ze zrównoważonym rozwojem, produkty ST są nie tylko innowacyjne i mądrze zaprojektowane, ale również solidnie wykonane i przetestowane pod względem jakości i bezpieczeństwa.

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Dzięki tej współpracy produkty ST mogą teraz dotrzeć do klientów z blisko 150 krajów, w których działa TME.

Źródło: TME

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę