Przekaźniki Sanyou w ofercie TME

Przekaźniki Sanyou w ofercie TME TME

Oferta firmy TME została rozbudowana o szeroki wybór przekaźników marki Sanyou. Jest to producent, który należy do grona największych firm z branży komponentów elektronicznych w Chinach. 

Sanyou dysponuje 12 spółkami zależnymi (w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej) i zatrudnia blisko 3000 pracowników, a dużą ich część stanowią inżynierowie i projektanci zajmujący się rozwojem oferty. Dzięki ich wysiłkom Sanyou posiada ponad 430 patentów związanych ze swoją specjalizacją – przekaźnikami.

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

W katalogu TME znalazły się zarówno przekaźniki elektromagnetyczne mocy, jak i miniaturowe do montażu THT. W zależności od modelu, obciążalność styków wynosi od 5A/277V AC do 40A/277V AC, a temperatura pracy od -40 do 105℃. Dzięki dużemu zaangażowaniu w prace badawczo-rozwojowe oraz starannemu procesowi kontroli, przekaźniki Sanyou cechuje innowacyjność, precyzja wykonania oraz wysoka jakość, które sprostają wymaganiom wielu aplikacji przemysłowych.

Źródło: TME

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę