Schneider Electric uruchomił nowoczesną platformę dla projektantów

Schneider Electric utworzył w pełni cyfrową platformę wspierającą pracę projektantów. Na mySchneider Partner Portal zebrano wiedzę z zakresu projektowania w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią. Użytkownicy mogą znaleźć tam informacje o produktach, instrukcje, porady, a także narzędzia, które usprawnią ich codzienne obowiązki.

MySchneider Partner Portal to unikalne miejsce, stworzone w odpowiedzi na potrzeby i pytania projektantów. W jednym miejscu – na nowoczesnej platformie cyfrowej – zgromadzono dokumenty, informacje produktowe i przydatne oprogramowanie. Portal to także dostęp do ekskluzywnych materiałów Schneider Electric, takich jak najnowsza polska wersja Poradnika Inżyniera Elektryka, aktualna baza danych, zawierająca niezbędne katalogi, instrukcje oraz certyfikaty. Wielką zaletą nowej witryny jest fakt, że jest ona zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, dlatego wygodnie można z niej korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia. 

Nowy portal to nie tylko strona, która w przejrzysty sposób umożliwia dotarcie do najważniejszych i najbardziej potrzebnych w codziennej pracy materiałów. To zarazem platforma, na której projektanci mogą odbyć szkolenia e-learningowe, poszerzające ich wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań, oraz otrzymają wsparcie od specjalistów Schneider Electric.

Zamierzeniem mySchneider Partner Portal jest także stworzenie dla projektantów przestrzeni, w której aktywnie mogą się dokształcać, zdobywać wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach projektowanych na całym świecie i, dzięki temu, być częścią transformacji cyfrowej. 

Schneider Electric Polska jako pierwszy oddział firmy wprowadził również wyjątkowy program partnerski, skierowany do projektantów. Za posiadany know-how, jak i pracę oraz czas zainwestowany w rozwój otrzymają oni Punkty Aktywności. Punkty są przyznawane za wykonanie określonych działań, jak stosowanie innowacyjnych rozwiązań w swojej codziennej pracy, odbycie szkoleń czy używanie nowoczesnych narzędzi. Można je wymienić́ na atrakcyjne nagrody – od przydatnych w pracy dalmierzy laserowych i wiertarko-wkrętarek renomowanych firm, poprzez nowoczesne gadżety, jak gogle wirtualnej rzeczywistości, aż po udział w ekstremalnych przeżyciach na torach wyścigowych.

Stworzyliśmy to miejsce nie tylko po to, by zgromadzić i udostępnić polskim projektantom szeroką i fachową wiedzę Schneider Electric, zebraną z doświadczeń całego świata. Chcemy przede wszystkim, by mySchneider Partner Portal był przez projektantów wykorzystywany i był im potrzebny – będziemy go stale aktualizować i poszerzać jego możliwości. Jesteśmy przy tym otwarci na propozycje samych projektantów, jak udoskonalać to narzędzie, tak przydatne im w codziennej pracy. Projektanci mierzą się z wyzwaniami odpowiedzi na zapytania coraz bardziej wymagających klientów, szukających nowych propozycji, rozwiązań inteligentnych i nowoczesnych. Dlatego użytkowników portalu zaprosiliśmy do nowatorskiego programu partnerskiego, który wspiera ich rozwój. Wiemy, że to oni projektują przyszłość, a Schneider Electric chce im w tym pomóc – mówi Anna Nowak-Jaworska, wiceprezes pionu Budynków w klastrze Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy Schneider Electric.

Źródło: Schneider Electric

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę