Rozwiązania Littelfuse dostępne w Farnell

Rozwiązania Littelfuse dostępne w Farnell Littelfuse

Farnell rozpoczął współpracę z Littelfuse, zdywersyfikowaną firmą wytwarzającą technologie przemysłowe, zaangażowaną w tworzenie zrównoważonego, połączonego i bezpieczniejszego świata, aby zaoferować klientom kompleksowe rozwiązania spełniające wszystkie wymagania projektowe. Produkty dostępne w Farnell obejmują bezpieczniki, wyłączniki, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, diody TVS, tyrystory, diody, tranzystory MOSFET, tranzystory IGBT, sterowniki bramkowe, moduły mocy, przełączniki i czujniki.

Produkty Littlefuse do ochrony obwodów odgrywają kluczową rolę w zabezpieczaniu systemów elektrycznych i personelu. Zapewniają ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi, przepięciami, zwarciami, skokami napięcia, wyładowaniami łukowymi i innymi szkodliwymi zjawiskami. Ponadto Littelfuse oferuje kompleksowe portfolio zaawansowanych półprzewodników mocy, w tym rozwiązań krzemowych i szerokopasmowych w dyskretnych i modułowych obudowach. Littelfuse zapewnia również szeroką gamę sensorów wykrywającychbliskość, przepływ, prędkość, temperaturę i poziom cieczy, które są idealne dla złożonych systemów elektronicznych.

Jesteśmy zachwyceni partnerstwem z Littelfuse. Ta współpraca da naszym klientom dostęp do ich kompleksowej oferty rozwiązań, upraszczając proces zaopatrywania i przyspieszając czas wprowadzania produktów na rynek – powiedział Jose Lok, dyrektor kategorii produktowej półprzewodników.

Szerokie portfolio produktów Littelfuse obsługuje kilka sektorów, takich jak motoryzację, produkty konsumenckie, przemysł, jak również rozwiązania budowlane, urządzenia medyczne, lotnictwo i kosmonautykę oraz centra danych i chmurę. Wśród najlepiej sprzedających się produktów dostępnych w Farnell znajdują się m.in.:

  • Sterownik bramkowy high side / low side LF2181N: LF2181N to wysokonapięciowy, szybki sterownik bramkowy zdolny do sterowania N-kanałowymi tranzystorami MOSFET i IGBT w konfiguracji półmostkowej. Technologia procesowa umożliwia przełączanie high side LF2181N do 600 V w operacji bootstrap. Wejścia logiczne LF2181N są kompatybilne ze standardowymi poziomami TTL i CMOS (do 3,3 V) w celu łatwego połączenia z urządzeniami sterującymi. Wyjścia sterownika są wyposażone w bufory o wysokim prądzie impulsowym, zaprojektowane z myślą o minimalnym przewodzeniu krzyżowym sterownika. LF2181N jest oferowany w obudowie SOIC(N)-8 i działa w rozszerzonym zakresie temperatur od -40°C do +125°C.
  • Zespół termistora USP10973: Ten zespół miedzianej sondy nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań związanych z pomiarem temperatury. Charakteryzuje się wąską tolerancją, jest odporny na wilgoć i posiada izolowane przewody z PVC. Maksymalna temperatura robocza: 105°C.
  • Seria DST: Seria DST diod prostowniczych Schottky'ego o ultraniskiej częstotliwości zmiennej została zaprojektowana, aby spełnić ogólne wymagania zastosowań komercyjnych i przemysłowych, zapewniając produkty o wysokiej temperaturze, niskim wycieku i niższej częstotliwości zmiennej. Nadaje się do zasilania w trybie przełączania wysokiej częstotliwości, diod wolnozmiennych i diod zabezpieczających przed polaryzacją.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę