Farnell głównym sponsorem TEK.day w Gdańsku

Farnell głównym sponsorem TEK.day w Gdańsku Farnell

Farnell weźmie udział w organizowanym w Gdańsku wydarzeniu TEK.day, gdzie odwiedzający stoisko nr 36 w centrum konferencyjnym AmberExpo będą mieli okazję spotkać się z lokalnymi przedstawicielami firmy, a także dostawcami partnerskimi z firm Pico i Rohde & Schwarz.

TEK.day odbędzie się 15 września w zlokalizowanym na gdańskim stadionie centrum konferencyjnym AmberExpo. To wydarzenie zorganizowane z myślą o osobach, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem i produkcją elektroniki. Wydarzenie, w którym bierze udział 137 wystawców, łączy w sobie targi, wykłady i imprezy towarzyszące, dając odwiedzającym możliwość spotkania kluczowych dystrybutorów komponentów elektronicznych.

Jako główny sponsor TEK.day 2023, Farnell nawiązał współpracę z Pico i Rohde & Schwarz, aby zaprezentować szeroką ofertę produktów, w tym:
    • Dwukanałowy system naprawczy,
    • Lutownica o mocy wyjściowej 80 W,
    • Miernik tlenku węgla,
    • Cyfrowe oscyloskopy z pamięcią masową, 200 MHz,
    • Raspberry Pi Pico,
    • Ras Pi HMI,
    • Beagle V-Ahead,
    • BeagleBone Play.

Odwiedzający stoisko nr 36 będą mieli również okazję do interakcji z zespołem Farnell Polska, którego przedstawiciele wezmą udział w TEK.day, w tym kierownik sprzedaży, dyrektor działu sprzedaży i kierownik działu sprzedaży wewnętrznej.

Największą zaletą wydarzeń, takich jak TEK.day, jest to, że jesteśmy w stanie wymienić się wiedzą z odwiedzającymi nasze stoisko, zrozumieć ich potrzeby i zmagania oraz zarówno pomóc im, jak i udoskonalić siebie w przyszłości – mówi Zuzana Kroupova, dyrektor działu sprzedaży Farnell na Europę Wschodnią.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę