elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

WEBczwartek z firmą KUKA

Pixabay
Reklama
Reklama

Poznaj narzędzie KUKA.WorkVisual podczas kolejnego webinaru z cyklu WEBczwartki z KUKA! Już 18 listopada 2021 r. o 8.30 Lech Duda (service engineer KUKA Polska) przedstawi narzędzie, które gwarantuje znacznie efektywniejszą pracę przez cały cykl eksploatacyjny oprogramowania w układzie automatyzacji.

WEBczwartki z KUKA to okazja do zasięgnięcia wiedzy ekspertów w zakresie najpopularniejszych i najnowszych produktów oraz usług oferowanych przez firmę KUKA. Podczas listopadowego webinaru dowiesz się wszystkiego o oprogramowaniu KUKA.WorkVisual – narzędziu do projektowania modułów jako uniwersalnych środowisk programistycznych oraz jednostek pracy produkcyjnej, co umożliwia uzyskanie spójności między światami online i offline.

Reklama

Spotkanie zostanie poświęcone tematyce WorkVisual na co dzień, w tym funkcjom programistycznym (Cell tree, KRC Explorer, KRC Editor, Debugging) oraz diagnostycznym (m.in. takim jak: Online System Information, Log Viewer czy Diagnostics Monitor).

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: KUKA

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama