WEBczwartek z firmą KUKA

WEBczwartek z firmą KUKA Pixabay

Poznaj narzędzie KUKA.WorkVisual podczas kolejnego webinaru z cyklu WEBczwartki z KUKA! Już 18 listopada 2021 r. o 8.30 Lech Duda (service engineer KUKA Polska) przedstawi narzędzie, które gwarantuje znacznie efektywniejszą pracę przez cały cykl eksploatacyjny oprogramowania w układzie automatyzacji.

WEBczwartki z KUKA to okazja do zasięgnięcia wiedzy ekspertów w zakresie najpopularniejszych i najnowszych produktów oraz usług oferowanych przez firmę KUKA. Podczas listopadowego webinaru dowiesz się wszystkiego o oprogramowaniu KUKA.WorkVisual – narzędziu do projektowania modułów jako uniwersalnych środowisk programistycznych oraz jednostek pracy produkcyjnej, co umożliwia uzyskanie spójności między światami online i offline.

Spotkanie zostanie poświęcone tematyce WorkVisual na co dzień, w tym funkcjom programistycznym (Cell tree, KRC Explorer, KRC Editor, Debugging) oraz diagnostycznym (m.in. takim jak: Online System Information, Log Viewer czy Diagnostics Monitor).

Źródło: KUKA

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę