elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

OnRobot: Wojciech Kuchno nowym area sales managerem

OnRobot
Reklama
Reklama

Wojciech Kuchno został powołany na stanowisko area sales managera firmy OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich. Będzie odpowiedzialny za rozwijanie sieci partnerskiej, współpracę z klientami i dalsze budowanie świadomości marki. Jego obowiązki obejmą także współpracę z innymi dostawcami w celu integracji produktów firmy OnRobot z szeroką gamą rozwiązań robotycznych.

Firmy mają różne priorytety: zwiększanie produkcji, podnoszenie jakości, obniżanie kosztów czy spełnianie wymogów bezpieczeństwa, a nowoczesne rozwiązania robotyczne mogą w tym pomóc. W regionie, którym będzie zarządzał Wojciech Kuchno, największy potencjał wykorzystania aplikacji współpracujących widzimy w branży automotive, spożywczej, elektronicznej, farmaceutycznej i chemicznej oraz metalowej i maszynowej, ale możliwości są praktycznie nieograniczone. Elastyczność będąca rezultatem robotyzacji pozwala skalować działalność oraz uodpornić się na sytuację rynkową – firmy ze wszystkich segmentów dostrzegają te aspektymówi Vikram Kumar, general manager firmy OnRobot w regionie EMEA.

Reklama

Szybkie wdrożenie, elastyczność zastosowania, łatwe programowanie i przezbrojenie do nowego procesu – to kluczowe cechy rozwiązań firmy OnRobot i aplikacji współpracujących – bezpiecznych, prostych w obsłudze zrobotyzowanych procesów realizowanych przez mniejsze roboty we współpracy z człowiekiem lub bez jego ingerencji.

Mówimy o tak popularnych zastosowaniach jak: pakowanie i paletyzacja, przenoszenie materiałów, obsługa maszyn, kontrola jakości, montaż czy wykańczanie powierzchni. Możliwość stosowania naszych narzędzi z większością dostępnych na rynku cobotów i lekkich robotów przemysłowych ułatwia wdrożenie, obniża koszty i przyspiesza proces automatyzacji – tłumaczy Wojciech Kuchno, area sales manager firmy OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich.

Reklama

Wojciech Kuchno dołączył do firmy OnRobot 7 lipca 2021 r. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku mechanika i projektowanie maszyn na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Od 11 lat zajmuje się automatyką przemysłową, ze szczególnym uwzględnieniem napędów i sterowania w dziedzinie robotyki – pracował na stanowiskach technicznych oraz sprzedażowych w firmach Parvalux i Ultra Robotics.

Źródło: OnRobot

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama