OnRobot: Wojciech Kuchno nowym area sales managerem

OnRobot: Wojciech Kuchno nowym area sales managerem OnRobot

Wojciech Kuchno został powołany na stanowisko area sales managera firmy OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich. Będzie odpowiedzialny za rozwijanie sieci partnerskiej, współpracę z klientami i dalsze budowanie świadomości marki. Jego obowiązki obejmą także współpracę z innymi dostawcami w celu integracji produktów firmy OnRobot z szeroką gamą rozwiązań robotycznych.

Firmy mają różne priorytety: zwiększanie produkcji, podnoszenie jakości, obniżanie kosztów czy spełnianie wymogów bezpieczeństwa, a nowoczesne rozwiązania robotyczne mogą w tym pomóc. W regionie, którym będzie zarządzał Wojciech Kuchno, największy potencjał wykorzystania aplikacji współpracujących widzimy w branży automotive, spożywczej, elektronicznej, farmaceutycznej i chemicznej oraz metalowej i maszynowej, ale możliwości są praktycznie nieograniczone. Elastyczność będąca rezultatem robotyzacji pozwala skalować działalność oraz uodpornić się na sytuację rynkową – firmy ze wszystkich segmentów dostrzegają te aspektymówi Vikram Kumar, general manager firmy OnRobot w regionie EMEA.

Szybkie wdrożenie, elastyczność zastosowania, łatwe programowanie i przezbrojenie do nowego procesu – to kluczowe cechy rozwiązań firmy OnRobot i aplikacji współpracujących – bezpiecznych, prostych w obsłudze zrobotyzowanych procesów realizowanych przez mniejsze roboty we współpracy z człowiekiem lub bez jego ingerencji.

Mówimy o tak popularnych zastosowaniach jak: pakowanie i paletyzacja, przenoszenie materiałów, obsługa maszyn, kontrola jakości, montaż czy wykańczanie powierzchni. Możliwość stosowania naszych narzędzi z większością dostępnych na rynku cobotów i lekkich robotów przemysłowych ułatwia wdrożenie, obniża koszty i przyspiesza proces automatyzacji – tłumaczy Wojciech Kuchno, area sales manager firmy OnRobot w Polsce i krajach bałtyckich.

Wojciech Kuchno dołączył do firmy OnRobot 7 lipca 2021 r. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku mechanika i projektowanie maszyn na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Od 11 lat zajmuje się automatyką przemysłową, ze szczególnym uwzględnieniem napędów i sterowania w dziedzinie robotyki – pracował na stanowiskach technicznych oraz sprzedażowych w firmach Parvalux i Ultra Robotics.

Źródło: OnRobot

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę