Nowy przemysłowy komputer panelowy Rocksmart RSC612 od Werock

Nowy przemysłowy komputer panelowy od Werock Werock

Werock Technologies, innowacyjny producent technologii komputerów przemysłowych, kontynuuje swoją innowacyjną serię modeli Rocksmart i wprowadza najnowszego członka: Rocksmart RSC612. Potężny przemysłowy komputer panelowy opiera się na sukcesie Rocksmart RSC610 i rozszerza możliwości budowy maszyn i instalacji, a także branży automatyki.

Wymagania stawiane nowoczesnym aplikacjom technologicznym stale rosną. Nowy przemysłowy komputer panelowy Rocksmart RSC612 został specjalnie opracowany, aby spełnić te wymagania i oferuje szeroki zakres funkcji. Podobnie jak niedawno wprowadzony Rocksmart RSC610, nowy model oferuje również smukłą aluminiową obudowę zapewniającą nowoczesną estetykę i stopień ochrony IP65 z przodu. Całkowicie pasywne chłodzenie i szeroki zakres temperatur pracy zapewniają szeroki zakres zastosowań. Panel PC może być montowany w szafach sterowniczych lub, dzięki punktom montażowym VESA, może być zainstalowany w dowolnym miejscu.

Nowy model ma znakomity 12,1-calowy wyświetlacz o optymalnej czytelności w każdej sytuacji i jest dostępny z jasnością do 1200 nitów do użytku na zewnątrz. Interakcja użytkownika odbywa się za pomocą pojemnościowego wielodotyku lub rezystancyjnego pojedynczego dotyku o mocy 5 W, co zapewnia płynną obsługę nawet w grubych rękawicach roboczych.

Rocksmart RSC612 jest zasilany przez nowoczesny 4-rdzeniowy procesor Intel Elkhart Lake Celeron z litografią 10 nm i oferuje szybką i niezawodną wydajność przy optymalnej efektywności energetycznej, idealną do użytku w typowych aplikacjach HMI. Obsługiwane są systemy Windows 10, Windows 11 lub Ubuntu Linux. 

Oprócz rozbudowanych interfejsów i podłączenia do dwóch zewnętrznych monitorów, panel przemysłowy może być również opcjonalnie wyposażony w popularne interfejsy przemysłowe dla protokołów Fieldbus i Ethernet w czasie rzeczywistym lub najlepszy w swojej klasie procesor AI.

Cechy komputera panelowego Rocksmart RSC612

  • Przemysłowy 12,1-calowy komputer panelowy do zastosowań produkcyjnych, HMI lub kioskowych
  • Smukła, wysokiej jakości aluminiowa obudowa o stopniu ochrony IP65
  • Opcjonalny najlepszy w swojej klasie procesor AI lub protokoły Fieldbus i Ethernet czasu rzeczywistego 
  • Gładka powierzchnia z obsługującym gesty ekranem wielodotykowym lub wrażliwym na nacisk ekranem jednodotykowym
  • Nowoczesny 4-rdzeniowy procesor Intel Elkhart Lake Celeron z litografią 10 nm

Dzięki Rocksmart RSC612 oferujemy naszym klientom potężne narzędzie do wymagających zastosowań w branży automatyki. Większy wyświetlacz i rezystancyjny ekran dotykowy rozszerzają możliwości zastosowania komputera panelowego. Cieszymy się, że możemy zaprezentować ten nowy ekskluzywny model i kontynuować naszą serię innowacji – mówi Markus Nicoleit, dyrektor zarządzający Werock. 

Rocksmart RSC612 jest już dostępny do zamówienia w sprzedaży bezpośredniej i u uczestniczących partnerów systemowych. Kolejne rozmiary wyświetlaczy i opcje konfiguracji są obecnie opracowywane i będą dostępne wkrótce. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy, ślad węglowy Rocksmart RSC612, który jest nieuchronnie generowany podczas produkcji i transportu, jest w pełni kompensowany przez projekty ochrony klimatu zgodnie ze złotym standardem WWF.

Źródło: Werock Technologies

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę