elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Heilind rozszerza obecność na rynku przekaźników półprzewodnikowych

Pixabay
Reklama
Reklama

Heilind Electronics, czołowy dystrybutor komponentów elektronicznych, dodał produkty Sensata-Crydom do swojej rosnącej oferty przekaźników i rozwiązań przełączających. Od ponad 40 lat firma Sensata-Crydom dostarcza klientom na całym świecie sprawdzone rozwiązania w zakresie przekaźników półprzewodnikowych (SSR).

Jako autoryzowany dystrybutor produktów Sensata-Crydom firma Heilind będzie oferować szeroką gamę przekaźników półprzewodnikowych, styczników i modułów mocy, jak również niestandardowe rozwiązania przełączania półprzewodnikowego. Elementy te są zgodne z najnowszymi dyrektywami dotyczącymi środowiska prawnego, w tym z przepisami RoHS.

Reklama

Nowy wybór przekaźników i powiązanych produktów jest przeznaczony do obsługi różnych branż, w tym tych dotyczących: wyposażenia budynków, energii i infrastruktury, żywności i napojów czy przemysłowych producentów OEM. Może sprawdzić się także w przypadku zastosowań medycznych i transportowych.

Reklama

Źródło: Heilind Electronics

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama