Heilind rozszerza obecność na rynku przekaźników półprzewodnikowych

Heilind rozszerza obecność na rynku przekaźników Pixabay

Heilind Electronics, czołowy dystrybutor komponentów elektronicznych, dodał produkty Sensata-Crydom do swojej rosnącej oferty przekaźników i rozwiązań przełączających. Od ponad 40 lat firma Sensata-Crydom dostarcza klientom na całym świecie sprawdzone rozwiązania w zakresie przekaźników półprzewodnikowych (SSR).

Jako autoryzowany dystrybutor produktów Sensata-Crydom firma Heilind będzie oferować szeroką gamę przekaźników półprzewodnikowych, styczników i modułów mocy, jak również niestandardowe rozwiązania przełączania półprzewodnikowego. Elementy te są zgodne z najnowszymi dyrektywami dotyczącymi środowiska prawnego, w tym z przepisami RoHS.

Nowy wybór przekaźników i powiązanych produktów jest przeznaczony do obsługi różnych branż, w tym tych dotyczących: wyposażenia budynków, energii i infrastruktury, żywności i napojów czy przemysłowych producentów OEM. Może sprawdzić się także w przypadku zastosowań medycznych i transportowych.

Źródło: Heilind Electronics

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę