elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Faulhaber z nową strukturą zarządzania

Faulhaber
Reklama
Reklama

W styczniu 2022 r. firma Dr. Fritz Faulhaber wprowadzi nową strukturę zarządzania. To rok, w którym firma obchodzić będzie 75-lecie istnienia. W związku z przejściem na emeryturę dotychczasowi dyrektorzy zarządzający, Thomas Bertolini i Gert Frech-Walter, przekażą władzę nowemu pięcioosobowemu zespołowi zarządzającemu, któremu przewodniczyć będzie Karl Faulhaber.

Ich wizja znormalizowanej i zsynchronizowanej produkcji w różnych lokalizacjach była tak samo ważna dla sukcesu Faulhaber na początku nowego tysiąclecia, jak integracja międzynarodowych spółek zależnych z Faulhaber Group podczas ich wspólnej kadencji. Pełniąc funkcję dyrektorów zarządzających, odebrali również liczne nagrody w imieniu firmy Faulhaber, takie jak „Factory of the Year 2018” w kategorii doskonałej produkcji małych partii. Dr Thomas Bertolini i Gert Frech-Walter przekazują firmę o wyjątkowo dobrej pozycji, gotową na wyzwania przyszłości. Chcielibyśmy im podziękować za zaangażowanie i poświęcenie. Życzymy im wszystkiego dobrego na czas zasłużonej emerytury – mówi Karl Faulhaber.

Reklama

Nowa rozszerzona struktura zarządzania

Jednym z elementów wprowadzanych zmian jest powiększenie zespołu zarządzającego. Oprócz Karla Faulhabera (sprzedaż, marketing; na zdj. w środku) za zarządzanie firmą rodzinną odpowiedzialni będą również Hubert Renner (zarządzanie zamówieniami; na zdj. pierwszy z prawej), Markus Dietz (finanse, controlling; na zdj. drugi z prawej), Lutz Braun (dział kadr i dział prawny; na zdj. drugi z lewej) oraz Udo Haberland (badania i rozwój, innowacje; na zdj. pierwszy z lewej).

Powiązane firmy

Reklama

Ciągłość ma duże znaczenie dla sukcesu rodzinnej grupy firm. Jako członek nowego zespołu zarządzającego, złożonego między innymi z osób mających kilkudziesięcioletnie doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych w firmie FAULHABER, Karl Faulhaber będzie stał na czele firmy jako reprezentant trzeciego pokolenia rodziny założycieli. Wraz z klientami, partnerami i pracownikami będziemy nadal koncentrować się na zrównoważonym rozwoju i rentowności.

Na przełomie roku przekażemy władzę nowemu zarządowi po 17 (T. Bertolini) i 22 latach (Frech-Walter) kierowania firmą. Dziękujemy naszym partnerom i klientom za lojalność i znakomitą współpracę. To także zachęta dla nowego zarządu, któremu życzymy wielu sukcesów – dodali odchodzący dyrektorzy zarządzający.

Źródło: Faulhaber

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama