Farnell rozszerza ofertę przemysłowych rozwiązań SBC

Farnell rozszerza ofertę przemysłowych rozwiązań SBC Advantech

Firma Farnell poinformowała o dodaniu produktów Advantech do swojego katalogu komputerów jednopłytowych (SBC) w EMEA. Dzięki tej decyzji klienci Farnell w regionie będą mogli korzystać z wiodących na świecie wbudowanych platform przemysłowych i systemów inteligentnego Internetu rzeczy (IoT) od Advantech.

To partnerstwo to świetna wiadomość dla klientów Farnell, ponieważ będą oni mieli dostęp do szerokiej gamy produktów Advantech z możliwością szybkiej dostawy. W ciągu najbliższych miesięcy Farnell planuje rozszerzyć ofertę na cały świat, koncentrując się na zwiększaniu oferty produktów i ekspansji na inne regiony.

Ponieważ technologia stale wykorzystywana jest w nowych produktach, a IoT stymuluje wprowadzanie innowacji, nawiązanie kontaktu z inżynierami na wczesnym etapie projektowania ma kluczowe znaczenie. Dzięki partnerstwu z Advantech możemy teraz oferować kompleksowe rozwiązania, które wspierają naszych klientów w całym cyklu życia produktu – mówi Romain Soreau, Head of SBC, Farnell.

Advantech stale opracowuje i wprowadza innowacyjne, zróżnicowane modele biznesowe, aby zaspokajać potrzeby swoich klientów. Celem partnerstwa z Farnell jest zaoferowanie alternatywnego rynku dla produktów z myślą o zaspokajaniu różnorodnych potrzeb klientów z różnych segmentów, osiąganie długoterminowych celów i rozszerzanie rynku – mówi Alexandre Caghassi, Director of Partners & Alliances, Advantech.

Advantech to autorytet w zakresie opracowywania inteligentnych systemów IoT i wbudowanych platform. Advantech pomaga swoim partnerom i klientom w łączeniu ich łańcuchów przemysłowych z danymi big data i technologią AI. 

Farnell to dystrybutor rozwiązań i komponentów elektronicznych, który oferuje swoim klientom kompleksową gamę produktów od najlepszych światowych producentów. Dzięki partnerstwu z Advantech, globalnym dostawcą przemysłowych rozwiązań bezprzewodowych, Farnell  umacnia swoją pozycję jako dystrybutor najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Źródło: Farnell 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę