Pakiet LabVIEW+ od NI w ofercie Farnell

Pakiet LabVIEW+ od NI w ofercie Farnell Farnell

Farnell poinformował, że wprowadza do oferty pakiet oprogramowania LabVIEW+ Suite firmy NI obejmujący narzędzia do pomiarów, analizy i testów LabVIEW Plus, TestStand, DIAdem i FlexLogger, które ułatwiają inżynierom szybszą budowę zautomatyzowanych systemów testowych.

LabVIEW od 30 lat jest flagowym oprogramowaniem firmy NI, a dla kilku pokoleń inżynierów stanowi niezbędne narzędzie do rozwiązywania problemów dzięki możliwości przyśpieszenia pracy za pomocą programowania graficznego. Narzędzie sprowadza tworzenie interfejsu użytkownika do przeciągania i upuszczania wybranych elementów, a ponadto zapewnia możliwość łączenia się z dowolnymi przyrządami. 

LabVIEW+ Suite zawiera cenione oprogramowanie TestStand firmy NI, które przyśpiesza pracę inżynierów nad rozwojem i wdrażaniem systemów w zakresie walidacji i produkcji; oprogramowanie DIAdem opracowane z myślą o przetwarzaniu, wizualizacji i upraszczaniu procesów określania podstawowych przyczyn problemów oraz FlexLogger do pozyskiwania danych bez konieczności programowania, które służy do szybszego i bardziej wydajnego planowania i wdrażania kryteriów testowania systemu.

Nowy pakiet LabVIEW+ Suite, który jest już dostępny w ofercie Farnell, pozwala zaoszczędzić nawet do 60% w porównaniu z zakupem poszczególnych aplikacji jako osobnych narzędzi.

LabVIEW od dawna jest potężnym narzędziem programistycznym dla inżynierów. Pakiet LabVIEW+ Suite wykorzystuje potęgę LabVIEW w połączeniu z dodatkowym oprogramowaniem dla inżynierów, które przyśpiesza projektowanie i walidację produktów. Zakup pakietu LabVIEW+ zamiast oddzielnego zakupu każdego z narzędzi zapewnia duże oszczędności – powiedział Lee Turner, Vice President, Supplier & Product Management Farnell. – LabVIEW+ Suite może pomóc inżynierom-programistom w podejmowaniu szybszych decyzji, wydajniejszym opracowywaniu prototypów i łatwiejszej walidacji pracy. Dostarczane przez oprogramowanie dane są cennym zasobem dla inżynierów chcących ułatwić i przyspieszyć swoją pracę.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę