Farnell otrzymuje nagrodę dla partnera roku TDK-Lambda

Farnell otrzymuje nagrodę dla partnera roku TDK-Lambda Farnell

Farnell został uhonorowany przez TDK-Lambda, projektanta i producenta zasilaczy i przetwornic DC-DC, za stałe wsparcie rozległej gamy nowych i istniejących produktów tej firmy.

Wieloletnia współpraca Farnell i TDK-Lambda zapewnia ciągłą dostępność najlepszych produktów z oferty rozwiązań zasilających TDK-Lambda. Szeroka gama produktów TDK-Lambda obejmuje przetwornice AC/DC, przetwornice DC-DC, zasilacze mocowane na szynie DIN i nie tylko. Wszystkie produkty można zamówić przez stronę Farnell.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy w ten sposób docenieni przez TDK-Lambda. Nagrodę tą zawdzięczamy po części niezwykle popularnej i szerokiej gamie produktów tej firmy. Fakt, że przyjmujemy zamówienia i dostarczamy tak wiele zasilaczy i konwerterów tej firmy, daje nam wiele okazji do pokazania naszej ekspertyzy i bardzo cieszymy się z wyróżnienia nas jako firmy osiągającej znakomite rezultaty – wyjaśnia Simon Meadmore, Farnell Global Category Director – Industrial w Farnell.

Przyznaliśmy nagrodę firmie Farnell, aby docenić bliską współpracę między Farnell a TDK-Lambda oraz silne wsparcie okazywane przez Farnell dla naszej marki i produktów. Pozwala to nam dalej wykorzystywać nasz sukces i gwałtowny wzrost na rynku EMEA – wyjaśnia Sean Evans, Distribution Manager, TDK-Lambda.

TDK-Lambda, we współpracy z Farnell, oferuje szybkie lokalne wsparcie sprzedażowe oraz obsługę klienta w całym regionie EMEA, a także prowadzi ważne badania nad zaawansowanymi technologiami, opracowuje nowe produkty i dysponuje centrami produkcyjnymi zlokalizowanym w regionie EMEA, utrzymując pozycję jednego z wiodących na świecie producentów programowalnych zasilaczy DC i filtrów przeciwzakłóceniowych EMC/EMI.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę