Dlaczego warto wybrać OnRobot Screwdriver?

Dlaczego warto wybrać OnRobot Screwdriver? OnRobot

Automatyzacja wkręcania w celu znacznego podniesienia wydajności i jakości nigdy nie była prostsza, bardziej inteligentna czy ekonomiczna. Inteligentny wkrętak OnRobot Screwdriver zapewnia szybkie ustawienie i wdrożenie. Wystarczy zamontować wkrętak Screwdriver na ramieniu dowolnego robota jednej z wiodących marek, zainstalować odpowiedni bit i wprowadzić długość śrub oraz moment obrotowy bezpośrednio w interfejsie użytkownika robota. 

Często można spotkać operatorów pracujących z wrażliwymi, wysokowartościowymi elementami elektronicznymi na linii montażowej. Często wykonują te same powtarzalne czynności, dokręcając najmniejsze śrubki, z którymi trudno sobie poradzić.

Rozwiązanie OnRobot w zakresie wkręcania dodało nowe funkcje do zwiększenia szerszej funkcji automatyzacji:

* przedłużki końcówki narzędzia (50 mm i 100 mm), które umożliwiają pracę w wąskich i ciasnych miejscach,

* funkcję wkrętu samowiercącego umożliwiającą wkręcanie w wywiercone wcześniej otwory, a funkcja wkrętu do wstępnego montażu jest przeznaczona do zadań związanych z montażem wstępnym,

* łączniki montażowe do podajników śrub.

Źródło: OnRobot

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę