Bezpłatne webinaria w zakresie technologii napędowych

Bezpłatne webinaria w zakresie technologii napędowych Faulhaber

Rozwiązania napędowe zazwyczaj nie są dostępne jako gotowe produkty „z półki”, a zamiast tego projektowane zgodnie ze specyfikacją danego zastosowania. Często wymaga to od użytkownika posiadania określonego poziomu know-how. 

Dzięki swoim webinariom na temat technologii napędowych firma Faulhaber umożliwia uzupełnienie wiedzy bez konieczności poświęcania nadmiernego wysiłku i czasu. W przypadku nieobecności na webinarium można w dowolnej chwili uzyskać do niego dostęp online. Wszystkie materiały wideo, które trwają około godziny, są zazwyczaj dostępne w językach niemieckim i angielskim. Archiwum jest stale aktualizowane: gdy tylko nowe webinarium odbędzie się po raz pierwszy, nagranie można bezpłatnie odtworzyć w dowolnym momencie. Wymaga to jednokrotnej rejestracji, która jest ważna przez cały rok.

Biblioteka webinariów obejmuje szeroki zakres tematów. Przykładowo, jeden z materiałów dotyczy kompatybilności elektromagnetycznej napędów miniaturowych oraz kwestii, które użytkownik musi wziąć pod uwagę. Inne nagranie dostarcza informacji na temat najlepszego zastosowania bezszczotkowych silników miniaturowych oraz mikrosilników. W bibliotece dostępne są także webinaria na temat silników krokowych, hałasu w systemach napędowych, działania napędów liniowych lub doboru właściwego enkodera.

Źródło: Faulhaber

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę