Zmiany w zarządzie firmy COPA-DATA

pixabay

Firma COPA-DATA Polska, która głównie zajmuje się działalnością automatyzacji i optymalizacji procesów poprzez sprzedaż platformy programowej zenon, wprowadza zmiany w zarządzie. Od 12 kwietnia 2019 r. to Urszula Bizoń-Żaba dzięki funkcji prokurenta staje się oficjalnie odpowiedzialna za działalność i wyniki firmy.

Od kwietnia tego roku do zarządu w funkcji prokurenta dołącza Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny spółki COPA-DATA, która od samego początku była zaangażowana w budowanie struktur firmy w Polsce oraz w jej dynamiczny rozwój i sukces na rynku polskim.

Ekspansja i stabilne miejsce na rynku automatyki w Polsce

Przez 9 lat działalności w Polsce, COPA-DATA umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyki procesów w branży produkcyjnej oraz energetycznej i infrastruktury. Zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów w różnych branżach, o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych projektów HMI aż do rozbudowanych projektów z pełną analityką procesów z wykorzystaniem zenon Analyzer i modułem EDMS, efektywnie zarządzającym mediami. - Sukces ten odnieśliśmy dzięki pracy zaangażowanego i zmotywowanego teamu COPA-DATA Polska, obsługującego klientów w zakresie doradztwa, realizacji sprzedaży oraz wsparcia technicznego. Jestem bardzo dumna z tego, że Platforma programowa zenon w Polsce wspiera procesy produkcji piwa, pakowania cementu, kontroli jakości w produkcji parówek, rozlewu wody mineralnej czy też warzenia piwa - mówi Urszula Bizoń-Żaba.

- Naszym celem jest dalszy rozwój firmy oraz wprowadzanie polskich zakładów produkcyjnych w erę digitalizacji, oczywiście wraz zenon - kończy swoją wypowiedź Urszula Bizoń-Żaba, a Alexander Punzenberger dodaje - W ostatnich latach obserwowaliśmy połączenie światów OT i IT w przemyśle. Byliśmy również świadkami tego, że klasyczna piramida automatyzacji zostaje zastąpiona przez interdyscyplinarne środowisko.

Źródło: COPA-DATA Polska

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę