Zaoszczędź 10 sekund na każdym identyfikowanym przewodzie!

BRADY

Wraptor A6500 szybko drukuje i aplikuje etykiety.

Nowy aplikator i drukarka do identyfikacji przewodów Wraptor A6500 firmy Brady może znacznie zwiększyć wydajność produkcji dzięki identyfikacji przewodów z owijanymi etykietami w zaledwie 5 sekund. Wraptor automatycznie drukuje i aplikuje etykiety na szerokiej gamie przewodów, oszczędzając aż do 10 sekund na każdym zidentyfikowanym przewodzie.

Wraptor A6500 to doskonałe narzędzie do kontroli kosztów produkcji i zwiększania jakości identyfikacji poprzez automatyczny druk i aplikację etykiet. Urządzenie identyfikuje przewody w 5 sekund, eliminując potrzebę wcześniejszego druku etykiet i konieczność ich ręcznej aplikacji. Technologia zastosowana w tym urządzeniu pozwala na druk kodów kreskowych, logotypów i schematów w rozdzielczości 300 dpi, a także na szczelne owinięcie etykiety wokół przewodu z minimalną ilością pęcherzy powietrza i marszczeń.

Reklama

Prosty w obsłudze

Bez dodatkowej regulacji Wraptor A6500 może identyfikować przewody o średnicy od 1,52 mm do 15,24 mm, a także aplikować etykiety o szerokości do 50,8 mm i długości od 19,05 mm do 76,20 mm. Kolorowy ekran dotykowy oraz nowoczesny interfejs użytkownika dodatkowo ułatwiają obsługę, a porty USB oraz łączność Ethernet sprawiają, że urządzenie Wraptor łatwo wdrożyć do pracy w różnorodnych środowiskach produkcyjnych. W połączeniu z aplikacjami Brady Workstation do prostego projektowania etykiet, kodów kreskowych i seryjnej produkcji Wraptor staje się bardzo praktycznym narzędziem do zwiększania wydajności produkcji, które dodatkowo można zintegrować z urządzeniami Schleuniger do docinania i formatowania.

Reklama

Trwałe etykiety do przewodów

Wraptor A6500 szybko aplikuje trwałe, samolaminujące etykiety winylowe B-427 oraz owijane wokół przewodów etykiety nylonowe B-499, które sprawdzają się także w wymagających środowiskach przemysłowych. Te samolaminujące etykiety oferują doskonałą odporność na ścieranie, na działanie paliwa i olejów, wysoką trwałość na zewnątrz, właściwości samogasnące i dostępność w szerokiej gamie kolorów. Tekstylna nylonowa etykieta jest odporna na ścieranie, działanie paliwa, oleju, brudu, wysokiej i niskiej temperatury oraz substancji chemicznych. Zapoznaj się z pełnymi kartami danych technicznych obu etykiet.

Zobacz video lub zamów demonstrację

Źródło: BRADY Polska

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę