Webinary Faulhaber: Wiedza siłą napędową

Webinary Faulhaber: Wiedza siłą napędową Faulhaber

Grupa Faulhaber może poszczycić się największą gamą napędów miniaturowych i mikronapędów, które są dostępne na całym świecie. Teraz oferuje także narzędzia do udostępniania informacji online.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w terenie, czy w biurze – webinaria oferowane przez firmę Faulhaber, producenta napędów miniaturowych i mikronapędów, pozwalają dowiedzieć się więcej o produktach i rozwiązaniach firmy, gdziekolwiek się znajdujesz. Specjaliści w dziedzinie napędów będą prezentować interesujące narzędzia i know-how z zakresu zastosowań, a także odpowiadać na pytania na koniec każdej sesji. Użytkownicy mogą na przykład dowiedzieć się więcej o narzędziu Faulhaber Drive Selection Tool w celu lepszego wymiarowania napędu lub uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania Motion Manager. Webinaria poświęcone są również kwestiom technicznym, takim jak generowanie hałasu przez silniki, poprawne obliczanie mocy napędu lub szczególne wymagania względem zastosowania.

Najnowsze webinarium pt. „Najlepsze praktyki w zakresie silników DC” odbędzie się 24 kwietnia 2021 r. w godzinach 11:00-12:00 CET.

>>Zobacz więcej i zarejestruj się na webinarium<<

Źródło: Faulhaber

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę