Warsaw Automatica Expo już w maju

Warsaw Automatica Expo już w maju Ptak Warsaw Expo

Warsaw Automatica Expo (WAE) to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem odbywają się w Ptak Warsaw Expo. To będzie doskonała okazja, by spotkać się z ekspertami z branży i zbadać oraz omówić przyszłość automatyzacji.

 

 

Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, postanowiono zorganizować oddzielne wydarzenie, skierowane wyłącznie do branży automatyki i robotyki. Docelowo WAE ma stać się wiodącym wydarzeniem w Polsce i być miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu automatyki i robotyki. Warsaw Automatica Expo odbędzie się 1012 maja 2022 r. w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmie: aparaturę kontrolno-pomiarową i elementy automatyki, automatyzację (analogowe i cyfrowe systemy sterowania), robotyzację (roboty, oprogramowanie, urządzenia, komponenty), napędy (elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne), zawory odcinające, bezpieczeństwa oraz regulatory, a także armaturę pomocniczą i elektronikę przemysłową.

Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu odwiedzający poznają innowacyjne technologie i trendy, zwiększą swoją wiedzę i umiejętności, a być może, zainspirowani jakimiś rozwiązaniami, zmienią swój biznes.

Źródło: Ptak Warsaw Expo

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę