elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi Automaticon jednak nie w tym roku

AUTOMATICON
Reklama
Reklama

Pandemia koronawirusa po raz kolejny zmusiła organizatorów targów do zmiany planów. Tym razem Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP podjęła decyzję o przesunięcie na przyszły rok targów Automaticon.

Jak możemy przeczytać w opublikowanym właśnie komunikacie, tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon nie może odbyć się w formie, jaką sobie organizatorzy założyli. Obecna sytuacja epidemiologiczna dotycząca Covid-19 jest na tyle poważna, że nie pozwala na przygotowanie  i organizację targów. Z tych powodów następna edycja targów została przesunięta na 26–28 stycznia 2022 r.

Reklama

Organizatorzy (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP) mają nadzieję, że w nowym terminie będzie można zorganizować targi bez większych ograniczeń i przy spodziewanej frekwencji. Konkrety dotyczące przyszłorocznej edycji targów zostaną podane wkrótce.

Przyszłoroczna edycja forum zyska dodatkową wirtualną odsłonę w postaci specjalnie przygotowanej platformy, w pełni oddającej wystawienniczy charakter spotkania.

Reklama

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów  Automaticon odbędzie się w tym samym czasie i miejscu co Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika i Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło. Przeprowadzenie trzech imprez jednocześnie, w Centrum Targowym EXPO XXI, otworzy nowe możliwości tak przed wystawcami, jak i odwiedzającymi.

Źródło: Automaticon

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama