Targi Automaticon jednak nie w tym roku

Targi Automaticon jednak nie w tym roku AUTOMATICON

Pandemia koronawirusa po raz kolejny zmusiła organizatorów targów do zmiany planów. Tym razem Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP podjęła decyzję o przesunięcie na przyszły rok targów Automaticon.

Jak możemy przeczytać w opublikowanym właśnie komunikacie, tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon nie może odbyć się w formie, jaką sobie organizatorzy założyli. Obecna sytuacja epidemiologiczna dotycząca Covid-19 jest na tyle poważna, że nie pozwala na przygotowanie  i organizację targów. Z tych powodów następna edycja targów została przesunięta na 26–28 stycznia 2022 r.

Organizatorzy (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP) mają nadzieję, że w nowym terminie będzie można zorganizować targi bez większych ograniczeń i przy spodziewanej frekwencji. Konkrety dotyczące przyszłorocznej edycji targów zostaną podane wkrótce.

Przyszłoroczna edycja forum zyska dodatkową wirtualną odsłonę w postaci specjalnie przygotowanej platformy, w pełni oddającej wystawienniczy charakter spotkania.

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów  Automaticon odbędzie się w tym samym czasie i miejscu co Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika i Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło. Przeprowadzenie trzech imprez jednocześnie, w Centrum Targowym EXPO XXI, otworzy nowe możliwości tak przed wystawcami, jak i odwiedzającymi.

Źródło: Automaticon

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę