Przewody do falowników redukujące zakłócenia elektromagnetyczne

Przewody do falowników redukujące zakłócenia Helukabel

Przewody ekranowane z grupy TOPFLEX® EMV stosowane są do zasilania silników z przemiennikami częstotliwości (falownikami/inwerterami).

Przewody TOPFLEX® EMV podwójnie ekranowane, o niskiej pojemności pomiędzy żyłami i niskiej pojemności do ekranu zapewniają kompatybilność elektromagnetyczną (EMC) w miejscach, w których inne urządzenia mogą powodować zakłócenia elektromagnetyczne. Dzięki specjalnej izolacji żył w porównaniu z kablami w izolacji PVC zapewniają mniejsze straty. Wraz z dławikami do kabli ekranowanych HELUTOP® MS-EP4 tworzą kompletne rozwiązanie, które zapewnia redukcję źródła zakłóceń.

Powiązane firmy

Helukabel Polska Sp. z o.o.

Przewód spełnia wszystkie normy dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej w instalacjach. Świetnie sprawdza się do zasilania urządzeń, których pole elektromagnetyczne mogłoby w niedozwolony sposób wpływać na otoczenie.

Stworzony do pracy przy średnim obciążeniu mechanicznych dla połączeń elastycznych. Może być stosowany zarówno w pomieszczeniach suchych, wilgotnych jak i mokrych, a także na wolnym powietrzu.

Źródło: HELUKABEL

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę