Przepływomierz z dostępem do chmury

Przepływomierz z dostępem do chmury Endress+Hauser

Wydobycie wody zwykle odbywa się w miejscach, w których trudno o dostęp do elektryczności, a tym samym o możliwość zasilenia urządzeń pomiarowych i infrastruktury do transmisji danych. Właśnie z tego powodu w Endress+Hauser skonstruowano przepływomierz Proline Promag W 800.

Promag W 800 to innowacyjny, zasilany bateryjnie przepływomierz, który powstał z myślą o pomiarach wody surowej z jezior, rzek i ujęć podziemnych. Aparatura świetnie sprawdza się również w monitoringu wody pitnej i procesowej oraz w rozliczeniowych sieciach dystrybucyjnych. Urządzenie posiada szereg dopuszczeń dla wody pitnej, m.in. PZH, KTW/W270, WRAS BS6920, ACS i NSF 61. Najnowszy przepływomierz Endress+Hauser zapewnia bezpieczną łączność i transfer danych za pośrednictwem sieci komórkowych, a także długoterminową i bezobsługową pracę – nawet do 15 lat na jednej baterii.  

Powiązane firmy

Endress+Hauser Polska

Promag W 800 nie tylko gwarantuje niezawodny monitoring sieci wodociągowych, ale również pomaga w ich konserwacji. Urządzenie umożliwia wykrywanie nieszczelności w rurociągach, ograniczając w ten sposób potencjalne straty finansowe.

Źródło: Endress+Hauser

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę