Platforma Tech Master Event

Platforma Tech Master Event TME

Masz projekty, które chciał(a)byś pokazać światu? Szukasz innowacyjnej i kreatywnej platformy, która Ci to umożliwi? Strona Tech Master Event to dobry wybór. Idealnie nadaje się dla adeptów i adeptek świata technologii, którzy uwielbiają eksperymentować i tworzyć.

Zespół TME nieustannie wymyśla coraz ciekawsze sposoby zgłaszania projektów, dlatego właśnie stworzył całoroczny turniej techniczny Tech Master Event Tournament ’24. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą zostać mistrzami w różnych kategoriach (np. Mistrz Edukacji, Mistrz Arduino Cloud lub Mistrz Renowacji).

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Swoje projekty zgłaszają ludzie z całego świata – z Europy, Afryki, Azji i innych kontynentów. Na autorów najlepszych pomysłów czekają nie tylko nagrody pieniężne, ale także sława i uznanie.

Tech Master Event to projekt polskiej spółki Transfer Multisort Elektronik, będącej jednym z dostawców komponentów elektrycznych, elektronicznych, wyposażenia warsztatowego i automatyki przemysłowej.

Źródło: Transfer Multisort Elektronik

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę