Karta pamięci SanDisk od TME

Karta pamięci SanDisk od TME TME

Karta pamięci SanDisk SDSDQAB-016G w wersji EDGE to produkt o wysokiej niezawodności i wytrzymałości, przeznaczony zarówno dla konsumentów, jak i producentów OEM.

Dzięki formatowi microSDHC i klasie prędkości Class 4, karta sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań. Jest idealnym rozwiązaniem do zwiększenia pojemności urządzenia. Karta może być wykorzystana jako nośnik pamięci w smartfonach, rejestratorach, mobilnych konsolach do gier itp. Można ją też zastosować jako podstawowy dysk komputerów jednopłytkowych (np. Raspberry Pi) czy też jako uniwersalną pamięć w projektach hobbystycznych (komunikacja z mikrokontrolerem może zostać zrealizowana poprzez szeregowy interfejs SPI). 

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Model SDSDQAB-016G posiada pojemność 16GB i charakteryzuje się prędkością odczytu na poziomie 20MB/s oraz zapisu do 5MB/s. 

Źródło: Transfer Multisort Elektronik

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę