TME prezentuje nowy widok katalogu

TME prezentuje nowy widok katalogu TME

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, TME wprowadza właśnie opcję nowego podglądu katalogu TME.

Widok parametryczny to rozwiązanie przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy często porównują i wyszukują produkty na stronie. Produkty prezentowane są w układzie tabeli, a w kolumnach zaszyte są łatwo dostępne filtry (które w pełni widoczne są z prawej strony ekranu). W kolejnych wierszach tabeli widoczne są linie produktowe, które możemy przypinać, jeśli produkty nas zainteresują.

Powiązane firmy

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Nowość stanowi formuła filtrowania, która jest dostępna w nowej wersji podglądu. Dzięki temu narzędziu łatwo i szybko wyszukasz wśród setek komponentów te, których parametry spełniają kluczowe wymagania planowanej aplikacji. Belka z formułą filtrowania widoczna jest ponad wyświetlonymi produktami.

TME prezentuje nowy widok katalogu zdjęcie w treści artykułu


         

Źródło: Transfer Multisort Elektronik

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę