Farnell ogłasza zawarcie nowej umowy dystrybucyjnej z Taoglas

Farnell ogłasza zawarcie umowy dystrybucyjnej z Taoglas Canva

Farnell, dystrybutor produktów i technologii do projektowania, konserwacji i naprawy systemów elektronicznych i przemysłowych, ogłosił zawarcie nowej umowy dystrybucyjnej z Taoglas,cieszącym się zaufaniem dostawcą anten i komponentów z zakresu IoT (Internetu Rzeczy, ang. Internet of Things), które pomagają rozwiązywać skomplikowane problemy inżynieryjne. 

Nawiązanie tej współpracy pozwoli Farnell zaoferować klientom rozszerzony asortyment produktów radiowych i bezprzewodowych oraz czasową realizację zamówień produktów dostępnych na stanie, co umożliwi bezproblemowe projektowanie i tworzenie na etapach prototypowania i produkcji. 

Farnell i spółki-siostry – Newark i element14 – koncentrują się na upraszczaniu procesu projektowania dla klienta. Farnell, dzięki niewielkiej liczbie prototypów wymaganych do rozpoczęcia produkcji, wysyłce w ciągu 1–2 dni i odpowiedniej wiedzy specjalistycznej, oferuje kompleksową obsługę dla klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji. 

Cieszymy się, że możemy ogłosić nawiązanie współpracy z Taoglas, wiodącym dostawcą anten i komponentów IoT –  mówi Jose Lok, Product Category Director Farnell Global.Ta współpraca wzbogaca ofertę Farnell, zapewniając klientom kompleksową gamę wysokiej jakości rozwiązań bezprzewodowych. Razem z Taoglas będziemy kontynuować naszą pracę nad upraszczaniem procesów projektowania z myślą o klientach na całym świecie.

Zaawansowane anteny i komponenty radiowe Taoglas opracowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie inżynieryjne, innowacyjność i jakość. Taoglas za sprawą najnowszych wysokowydajnych rozwiązań radiowych oferuje jedno z najbardziej wszechstronnych portfolio anten zewnętrznych i wbudowanych obejmujących produkty z zakresu technologii komórkowych, GPS/GNSS, Wi-Fi, Bluetooth, UWB, NFC/RFID, LPWA, pasma ISM i komunikacji satelitarnej.

Taoglas i Farnell świetnie się uzupełniają dzięki zaangażowaniu Taoglas w jakość i koncentracji Farnell na niezawodnej dystrybucji – dodaje Taylor Kimmerle, Vice President of Global Sales Taoglas. – Farnell, dodając do swojego asortymentu produkty Taoglas, zapewnia klientom łatwy dostęp do pełnej gamy wysokiej jakości produktów bezprzewodowych z szybką i niezawodną dostawą na całym świecie.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę