Nowa linia mobilnych termicznych drukarek etykiet

Nowa linia mobilnych termicznych drukarek etykiet Brother

Brother wprowadza do oferty nową serię drukarek etykiet RJ-3200, która składa się z dwóch modeli – RJ-3230BL i RJ-3250WBL. Te kompaktowe i pozwalające na wydajną pracę urządzenia znajdą zastosowanie w branżach wykorzystujących oznaczenia termiczne.

Ta seria wyróżnia się dłuższym czasem pracy baterii, szybkością druku do 5 ips (127 mm/s) oraz wytrzymałą konstrukcją. Dodatkowo te drukarki etykiet mogą wytrzymać upadek z wysokości do 2 m. Idealne dla pracowników handlu detalicznego i serwisów terenowych, którzy potrzebują dostępu do szybkiego oraz niezawodnego drukowania. Oba modele z tej linii (RJ-3230BL oraz RJ-3250WBL) zostały wyposażone w aplikacje wspierające personel w rożnych czynnościach: od etykietowania półek, zmieniania cen, po drukowanie ofert i faktur. Model wykorzystuje technologię bezpośredniego druku termicznego, dzięki czemu jego mechanizm jest wytrzymały i ekonomiczny w utrzymaniu. Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi.

Seria RJ-3200 jest uzupełnieniem oferty urządzeń do druku termicznego w portfolio Brother. Naszym priorytetem przy tworzeniu tego modelu było zachowanie znanego przez użytkowników wyglądu oraz zapewnienie solidnego wykonania przy jednoczesnej poprawie wydajności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci odniosą ogromne korzyści,używając w codziennej pracy naszych najnowszych, termicznych drukarek etykiet – komentuje Andrew Broadbent, european product manager speciality print solutions w Brother International Europe.

Oba modele z serii, RJ-3230BL oraz RJ-3250WBL, mają szereg opcji łączności, w tym: USB-C, NFC, Bluetooth oraz Wi-Fi. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby drukować szybko podczas pracy i ładować się, gdy tylko jest to możliwe. Te drukarki oznaczeń mają baterię litowo-jonową gotową do pracy przez całą zmianę. W rezultacie mogą one być łatwo ładowane i aktualizowane w nocy, co wpływa na zmniejszenie ilości przestojów w pracy.

Obudowa drukarek z serii RJ-3200 ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje duża wilgotność. Urządzenia działają w temperaturach od -20˚C do + 55˚C, a ich ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C.

Źródło: Brother

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę