Mouser Electronics z nagrodą Globalnego Dystrybutora Roku 2023 firmy Harwin

Mouser Electronics z nagrodą Globalnego Dystrybutora Roku Mouser Electronics

Mouser Electronics, autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych, otrzymał nagrodę Globalnego Dystrybutora Roku 2023 od firmy Harwin, światowego lidera w obszarze przemysłowej techniki łączeniowej. Podstawą do przyznania nagrody było ciągłe zwiększanie przez Mouser udziału w rynku w połączeniu z wysokimi przychodami ze sprzedaży.

Innymi ważnymi czynnikami, które odegrały kluczową rolę w zdobyciu tego wyróżnienia, były szybkie wprowadzane nowych produktów, a także duże zaangażowanie w aktualizowanie zapasów magazynowych. Najnowsze linie produktów Harwin są szybko dodawane do magazynu Mouser, a następnie szeroko promowane wśród klientów.

Wyjątkowa obsługa klientów przez firmę Mouser, duże doświadczenie w dystrybucji i niezwykle szybkie wprowadzanie nowych produktów stawiają ich na szczycie w 2023 r. – powiedział Andrew McQuilken, Chief Revenue Officers w firmie Harwin. – Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wyjątkowej ogólnej wydajności Mouser w zwiększaniu naszych przychodów i wzrostu liczby nowych klientów w całym minionym roku.

Wszyscy bardzo doceniamy to wyróżnienie od firmy Harwin, uznanego lidera w naszej branży – powiedziała Krystal Jackson, wiceprezes ds. zarządzania dostawcami w Mouser Electronics. – Harwin jest naszym cenionym partnerem, a naszym wspólnym celem jest dostarczanie klientom najlepszych w swojej klasie usług i produktów. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój naszej współpracy.

Wcześniej Harwin przyznał firmie Mouser nagrodę Global Performance of the Year Sales Achievement Award za rok 2022 i Global Sales Achievement Award za rok 2020.

Źródło: Mouser Electronics

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę