Kamera termowizyjna od Fluke skraca czas przestojów

Fluke

Wytrzymała przenośna kamera termowizyjna do przeprowadzania inspekcji instalacji elektrycznych i przemysłowych. Nowa kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke PTi120 niezawodnie skraca czas przestojów.

Kamera termowizyjna tego rozmiaru doskonale sprawdza się w pierwszej fazie wyszukiwania i usuwania awarii. Służy do szybkiego skanowania urządzeń elektrycznych, pomp, silników, instalacji budynkowych, instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń sterujących procesami. Pomaga w poszukiwaniu gorących i zimnych punktów, które mogą stanowić wczesne oznaki problemów. Profesjonalne kamery termowizyjne są teraz dostępne w kieszonkowym rozmiarze.

Możliwość wyszukiwania i usuwania awarii jest zawsze na wyciągnięcie ręki

  • Łatwe lokalizowanie źródeł problemów: Funkcja IR Fusion obsługiwana za pomocą ekranu dotykowego umożliwia automatyczną, jednoczesną rejestrację obrazu w paśmie światła widzialnego i obrazu w podczerwieni, pozwalając przeglądać wyniki przy różnych stopniach nakładania obrazów — od pełnej podczerwieni po pełne światło widzialne.
  • Oszczędność czasu i bezpieczne przechowywanie obrazów: Funkcja oznaczania zasobów w systemie Fluke Connect umożliwia zeskanowanie kodu kreskowego lub kodu QR urządzenia, a następnie bezprzewodowe przesłanie obrazów do właściwego pliku zasobów na komputerze lub w chmurze.
  • Odporność na wpływ trudnych warunków otoczenia oraz przypadkowe upuszczenie: Kieszonkowy format kamery umożliwia jej bezproblemowe przenoszenie, a jednocześnie jest ona odporna na zanieczyszczenia i działanie wody.

Źródło: Fluke

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę