Harting świętuje rozpoczęcie produkcji w Wietnamie

Harting świętuje rozpoczęcie produkcji w Wietnamie Harting

Do tej pory rodzinna firma otworzyła 44 krajowe oddziały i 14 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Teraz dodawana jest kolejna lokalizacja. Złącza i wstępnie zmontowane rozwiązania będą również produkowane zgodnie ze standardami jakości Harting w Hai Duong w Wietnamie.

Harting otworzył nowy zakład produkcyjny w Wietnamie. Sąsiad Chin jest strategicznie ważną lokalizacją w Azji dla Grupy Technologicznej. Od teraz dobrze wyszkolony główny zespół będzie produkował złącza na terenie fabryki o powierzchni ponad 2500 metrów kwadratowych. 

Ważne jest dla nas, abyśmy zapewniali nasze standardy jakości również tutaj, w Wietnamie – powiedział Andreas Conrad, członek zarządu Harting Technology Group. – Dzięki naszym globalnie znormalizowanym procesom i zakładom produkcyjnym gwarantujemy naszym klientom jakość Harting, do której są przyzwyczajeni - na całym świecie. Czy to w Niemczech, Rumunii, Meksyku, a teraz także w Wietnamie - nasi klienci mogą polegać na tym, że Harting jest pod ręką na całym świecie.

Philip Harting, dyrektor generalny Technology Group, był osobiście na miejscu, aby otworzyć nowy zakład produkcyjny. 

Dzięki naszemu nowo nabytemu zakładowi w Wietnamie tworzymy ważny element w rozwijającym się regionie Azji Południowo-Wschodniej. Tutaj, w Hai Duong, jesteśmy blisko naszych klientów i produkujemy bezpośrednio na miejscu. Ograniczamy trasy dostaw do minimum i w ten sposób odnotujemy znaczne oszczędności CO2. Wraz z zespołem zarządzającym wyznaczyliśmy już kurs na dalszą ekspansje – mówi Philip Harting.

Źródło: Harting

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę