Firma AMG dystrybutorem duńskiego producenta liniowych siłowników elektrycznych

Firma AMG dystrybutorem duńskiego producenta siłowników AMG

Concens – duński producent liniowych siłowników elektrycznych od 1 marca ma oficjalnego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka. Dzięki tej strategicznej współpracy, AMG zapewni profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne obecnym klientom Concens oraz zadba o rozwój marki w kraju.

Elektryczne siłowniki liniowe Concens produkowane są w Danii. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar oraz liniową budowę i prostotę sterowania znajdują odbiorców szczególnie w branży morskiej, produkcji sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i fitness, automatyce budynkowej, w pojazdach specjalnych, ale też w automatyce ogólnej.

Współpraca AMG i Concens świadczy o tym, że w Polsce wciąż jest duży potencjał rozwoju dla wysokiej jakości siłowników elektrycznych. Zwłaszcza w perspektywicznych branżach, takich jak budowa jachtów i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego. Reprezentując Concens będziemy w stanie lepiej rozpoznać potrzeby i problemy polskich odbiorców oraz wesprzeć ich w zagadnieniach związanych z ruchem liniowym w aplikacjach  – mówi Michał Gałdyn, Dyrektor Techniczny w AMG.

AMG jest firmą inżynieryjno-handlową z trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku automatyki przemysłowej. Portfolio firmy obejmuje produkty z zakresu napędów i sterowania, enkoderów i innych urządzeń pomiarowych, a także siłowników elektrycznych. Firma łączy technologie różnych producentów i oferuje kompletne rozwiązania do automatyzacji produkcji.

Źródło: AMG

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę