Farnell i Mean Well nawiązują współpracę oferując rozwiązania zasilające

Farnell i Mean Well nawiązują współpracę Mean Well

Firma Farnell ogłosiła bezpośrednie partnerstwo z Mean Well, czołowym producentem zasilaczy. Współpraca umożliwi Farnell dostarczanie klientom szerokiej gamy rozwiązań w zakresie zasilania, zaprojektowanych z myślą o ich specyficznych potrzebach. 

Mean Well słynie z wysokiej jakości, niezawodnych i wydajnych zasilaczy, które są odpowiednie dla wielu branż, w tym automatyki przemysłowej, telekomunikacji, sprzętu medycznego i oświetlenia LED. 

Klienci Farnell mogą teraz zakupić szeroką gamę zasilaczy Mean Well, która obejmuje przetwornice DC–DC, przetwornice AC/DC, przetwornice do montażu na szynie DIN, przetwornice z zamkniętym wyjściem, sterowniki LED i wiele innych.

Farnell jest firmą znaną z doskonałości we wprowadzaniu nowych produktów na rynek, obsługi społeczności inżynierów i wyjątkowych procesów logistycznych. Cieszymy się z rozpoczęcia tej bezpośredniej relacji oraz nie możemy się doczekać, aż produkty Mean Well będą jeszcze łatwiej dostępne dla inżynierów opracowujących innowacyjne rozwiązania – powiedział Coleman Liu, General Manager, Mean Well Europe. 

Farnell angażuje się w tworzenie wartości dodanej dla naszych klientów, a dzięki temu partnerstwu mogą oni teraz cieszyć się większym wyborem produktów i dostępem do najnowszych produktów Mean Well – powiedział Dave Beck, Farnell Director, EMECH & Passives.

Najpopularniejsze rodziny produktów Mean Well obejmują:

  • Seria SLD-150: Ultracienki i niskoprofilowy sterownik LED serii SLD nadaje się do zastosowań związanych z oznakowaniem i oświetleniem dekoracyjnym. Charakteryzuje się klasą II/2 (obudowa z tworzywa sztucznego) oraz izolowaną konstrukcją, a także SELV i izolowanym obwodem dla dodatkowego bezpieczeństwa. Seria SLD jest dostępna w modelach wyjściowych 12 V/24 V i 56 V i ma szeroki regulowany zakres prądu, a także stałą moc, dzięki czemu łatwo jest znaleźć odpowiedni sterownik do konkretnych potrzeb.
  • Seria HDR-30:  Jest to ekonomiczny, ultrapłaski zasilacz DIN o mocy 15–36 W. Korpus ma szerokość 35 mm, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Nadaje się do zastosowań domowych, posiada plastikową obudowę zaprojektowaną w celu zapobiegania zagrożeniom elektrycznym.
  • Seria IRM-20: Seria IRM-20 wyróżnia się uniwersalnym zakresem wejściowym 86–305 VAC, kompaktowym rozmiarem płytki PCB, zgodnością z klasą B i klasą II, pełnym zalaniem zapewniającym odporność na wibracje oraz wysoką wydajnością przy wyjątkowo niskim zużyciu energii bez obciążenia.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę