Farnell na wydarzeniu branżowym Evertiq Expo Warsaw

Farnell na wydarzeniu branżowym Evertiq Expo Warsaw Farnell

Odwiedzający będą mieli okazję spotkać się z zespołem Farnell, przedstawicielem  Weller i ekspertem ABB Robotiyki podczas jednodniowego wydarzenia, które odbędzie się 26 października 

Farnell — szybki i niezawodny dystrybutor produktów i technologii do projektowania, konserwacji i naprawy systemów elektronicznych i przemysłowych — weźmie udział w jednym z kluczowych wydarzeń branży elektronicznej, czyli Evertiq Expo w Warszawie.

Evertiq Expo Warsaw, ważne wydarzenie naukowo-akademickie dla firm zaangażowanych w projekty elektroniczne, odbędzie się na stadionie PGE Narodowy. Do Farnell,na stoisku 122, dołączą marki Weller oraz ABB Robotyka, prezentując szereg produktów, w tym:

  • Dwukanałowy system naprawczy
  • Lutownica o mocy 80 W
  • Miernik tlenku węgla
  • Oscyloskop z pamięcią cyfrową, 200 MHz
  • BeagleV-Ahead
  • BeagleBone Play
  • Raspberry Pi Pico 
  • Ras Pi HMI
  • Stacja lutownicza WXSmart marki Weller

Na stoisku odwiedzający będa mogli zobaczyć specjalnego gościa w postaci robota współpracującego GoFa, który będzie podawał słoiki z miodem w ramach realizowanej przez Farnell inicjatywy Save The Bees.

W ramach promocji pierwsze kampanii ESG Farnell, która ma na celu ochronę trzech milionów pszczół w ciągu 12 miesięcy, odwiedzający stoisko numer 122, będą mogli wziąć udział w quizie, odpowiadając na pytania związane z pszczołami.

Podczas wydarzeń takich jak Evertiq Expo klienci są zawsze w centrum naszej uwagi. Zespół Farnell z niecierpliwością czeka na spotkanie ze wszystkimi odwiedzającymi stoisko 112, aby zaprezentować naszą ofertę z zakresu elektroniki – mówi Zuzana Kroupova, dyrektor działu sprzedaży na Europę Wschodnią, Farnell.

Źródło: Farnell 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę