Wydajny analizator parametrów sieci

Wydajny analizator parametrów sieci Dacpol

Wielofunkcyjny analizator parametrów sieci z 3 cewkami Rogowskiego nie wymaga dodatkowych integratorów, a jego zastosowanie ma szerokie spektrum.

Analizator stosuje się w sieciach trójfazowych 3- i 4-przewodowych, nawet przy niezrównoważonych obciążeniach i zniekształconych przebiegach. Pozwala on uzyskać wszystkie główne pomiary, w tym moc i energię, zarówno wytworzoną, jak i zużytą. Ponadto jest przystosowany do montażu w istniejących instalacjach i do użytku laboratoryjnego, ale także do monitorowania sieci elektrycznych w nowych instalacjach.

Wartości mierzone to: napięcia i prądy fazowe, napięcia międzyfazowe, prąd przewodu neutralnego, zmiana napięć i prądów fazowych, moc czynna bierna i pozorna, współczynnik mocy faz, częstotliwość, całkowita energia czynna i bierna, temperatura otoczenia, maksimum zapotrzebowania (kW), THD aż do 32 harmonicznej, średnia moc, prąd cieplny, maksymalny prąd cieplny i współczynnik przesunięcia mocy cosφ.

Źródło: Dacpol

 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę