Targi Enex / Enex Nowa Energia rozpoczęte

Raven Media

W Kielcach rozpoczęła się 22. już edycja targów Enex / Enex Nowa Energia skierowana dla firm z branży energetycznej, energii odnawialnej, a także dla osób zainteresowanych generalnie tematyką energii.

Targi Enex / Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

© Raven Media
© Raven Media

Jak co roku podczas targów nie zabraknie interesujących wydarzeń towarzyszących, w tym ciekawych konferencji. Dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim druga edycja konferencji ENERGIA.PL, która w tym roku poświęcona jest tematyce magazynowania energii w odniesieniu do rynku energetyki oraz elektromobilności w kontekście szybkiego ładowania.

Z kolei na Ogólnopolskim Forum Pomp Ciepła spotykają się inwestorzy, doradcy, wykonawcy zainteresowani problematyką pomp ciepła i fotowoltaiki. Forum to przyciąga także szereg potencjalnych klientów, którzy coraz częściej sięgają po alternatywne rozwiązania grzewcze.

© Raven Media
© Raven Media

Tegoroczna edycja targów zapowiada się rekordowo, jeśli chodzi o liczbę wystawców oraz zwiedzających. Od wczesnych godzin porannych w hali E oraz w salach konferencyjnych widać wiele osób.

Już wkrótce szersza relacja z targów.

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę