elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi Elektrotechnik nie odbędą się w lutym

Messe Dortmund
Reklama
Reklama

Nie w lutym przyszłego roku, jak pierwotnie zaplanowano, ale dopiero na przełomie września i października odbędzie się kolejna edycja targów Elektrotechnik w Dortmundzie.

Organizatorzy targów zdecydowali, że w obliczu obecnej sytuacji termin lutowy jest także niepewny i nie jest wiadome, czy byłaby możliwość przeprowadzenia w tym czasie "normalnych" targów. Jak można przeczytać w komunikacie na stronie Messe Dortmund, ograniczenia w podróżowaniu, zaostrzone przepisy dotyczące organizacji wydarzeń targowych i szereg innych ograniczeń stawiają pod dużym znakiem zapytania sensowność organizacji targów.

Dlatego też najbliższa edycja targów Elektrotechnik nie odbędzie się w dniach 17-19 lutego 2021 r., ale dopiero w terminie 29.09-01.10.2021.

Organizatorzy mają nadzieję, że nowy termin pozwoli przeprowadzić targi w formie sprzed pandemii, podczas których możliwe będą osobiste spotkania bez żadnych ograniczeń.

Organizowane w Dortmundzie targi Elektrotechnik to jedna z największych imprez branży elektrycznej oraz oświetleniowej, podczas której swoje produkty i rozwiązania prezentują m.in. firmy z szeroko pojętych branż elektrycznej oraz energetycznej.

Źródło: Messe Dortmund

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama