Targi Elektrotechnik nie odbędą się w lutym

Targi Elektrotechnik w Dortmundzie nie odbędą się w lutym Messe Dortmund

Nie w lutym przyszłego roku, jak pierwotnie zaplanowano, ale dopiero na przełomie września i października odbędzie się kolejna edycja targów Elektrotechnik w Dortmundzie.

Organizatorzy targów zdecydowali, że w obliczu obecnej sytuacji termin lutowy jest także niepewny i nie jest wiadome, czy byłaby możliwość przeprowadzenia w tym czasie "normalnych" targów. Jak można przeczytać w komunikacie na stronie Messe Dortmund, ograniczenia w podróżowaniu, zaostrzone przepisy dotyczące organizacji wydarzeń targowych i szereg innych ograniczeń stawiają pod dużym znakiem zapytania sensowność organizacji targów.

Dlatego też najbliższa edycja targów Elektrotechnik nie odbędzie się w dniach 17-19 lutego 2021 r., ale dopiero w terminie 29.09-01.10.2021.

Organizatorzy mają nadzieję, że nowy termin pozwoli przeprowadzić targi w formie sprzed pandemii, podczas których możliwe będą osobiste spotkania bez żadnych ograniczeń.

Organizowane w Dortmundzie targi Elektrotechnik to jedna z największych imprez branży elektrycznej oraz oświetleniowej, podczas której swoje produkty i rozwiązania prezentują m.in. firmy z szeroko pojętych branż elektrycznej oraz energetycznej.

Źródło: Messe Dortmund

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę