System wielkości dłoni EPC-U2117 od Advantech

Advantech

Advantech zaprezentował wentylator EPC-U2117. System jest wielkosci dłoni i wykorzystuje najnowszą technologię procesorowa Intel® Atom® E3900, a tym samym zwiększa wydajność procesora o 30% oraz grafiki o 45%.

EPC-U2117 został zaprojektowany z podwójnym wyjściem wyświetlacza, wieloma wejściami/wyjściami i szerokim zakresem wejściowych mocy 12-24 V DC, które sa przeznaczone dla inteligentnych automatów sprzedających, cyfrowego oznakowania, inteligentnego kiosku i innych. EPC-U2117 jest kompatybilny z Microsoft Windows 10 IoT Enterprise i Linux OS. Ponadto EPC-U2117 ma zintegrowane inteligentne oprogramowanie Advantech WISE-PaaS DeviceOn do zdalnego monitorowania i zarzadzania systemem.

Konstrukcja bez wentylatora i wielkości dłoni ze zoptymalizowanym rozwiązaniem termicznym

EPC-U2117 to metalowa obudowa wielkości dłoni, która ma wymiary tylko 170 x 117 x 52,6 mm, do montażu jako komputer stacjonarny, na ścianie lub na szynie DIN. Górne wytłaczane aluminiowe pasywne rozwiązanie termiczne radiatora jest przeznaczone do pracy w szerokim zakresie temperatur -20 ~ 60 ° C. Integruje dwa gniazda rozszerzeń, w tym jeden M.2 dla modulu Wi-Fi lub GPU oraz jeden pelnowymiarowy Mini PCIe do połączenia 3G / LTE lub pamięci mSATA. EPC-U2117 rezerwuje 4 otwory antenowe do obsługi połączenia bezprzewodowego. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji termicznej i dwóm niezależnym modułom dodatkowym zapewniającym maksymalna wydajność, EPC-U2117 oferuje najlepsze rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych lub trudnych w środowisku i aplikacji o ograniczonej przestrzeni, takich jak automaty do sprzedaży na zewnatrz, systemy informacji pasażerskiej, cyfrowe oznakowanie, inteligentny kiosk i więcej .

Szerokopasmowe zródło zasilania i dedykowana konstrukcja we/wy dla kiosku i automatyki

EPC-U2117 jest idealnym wyborem dla aplikacji wymagających szerokiego zakresu mocy, ponieważ oferuje wejście od 12 do 24 V DC. Klienci moga bezpośrednio korzystać z naszego systemu z różnych zasilaczy bez dodatkowych adapterów. EPC-U2117 jest wyposazony w wiele opcji lacznosci i rozszerzenia, w tym jeden RS-232 i jeden ccTalk. Co więcej, najnowszy procesor Intela o lepszej wydajności sprawia, że pasuje on do inteligentnych automatów sprzedajacych lub inteligentnych kiosków i cyfrowego oznakowania. Port COM mozna równiez dostosowac do MDB i RS-422/485 do sterowania urządzeniami i urządzeniami płatniczymi. Oferuje cztery porty USB 3.0, jedno gniazdo audio, dwa gigabitowe porty LAN i CANBus do ogólnej kontroli systemu. WISE-PaaS DeviceOn i podwójna pamieć masowa dla najlepszej niezawodnosci i bezpieczenstwa systemu EPC-U2117 obsluguje wiele pamieci, w tym wbudowana karte eMMC o pojemnosci do 128 GB, mSATA i dysk SSD / HDD 2,5 ”zapewniający elastyczne opcje przechowywania. Klienci moga zainstalować system operacyjny i kluczowe dane w eMMC w celu zapewnienia najlepszej ochrony bezpieczenstwa i niezawodności. Jesli klient zażąda dużej pojemności i wysokiego transferu danych, moze użyc mSATA lub SATA SSD w celu uzyskania lepszej wydajnosci. EPC-U2117 jest wyposażony w oprogramowanie WISEPaaS DeviceOn firmy Advantech, które oferuje zdalne zarządzanie, monitorowanie systemu w celu uzyskania lepszej wydajności, bezpieczenstwa i niezawodnosci urządzenia oraz konserwacje predykcyjna. WISE-PaaS obsługuje także BIOS / FW OTA w celu aktualizacji systemu i urządzeń za pomocą najnowszego oprogramowania, aby wszystko działało z najwyższą wydajnością.

EPC-U2117 Obsługa bez wentylatora i szerokiego zakresu temperatur:

• Intel® Atom® E3900, procesor szeregowy; niska moc, wysoka wydajność.
• Obsluguje dwa gigabitowe porty Ethernet oraz jeden M.2 i jeden pelnowymiarowy moduł miniPCIE do
modułów Wi-Fi, 3G / LTE, mSATA.
• Wiele portów I / O z 4 portami USB 3.0, RS-232 (opcjonalnie dla MDB) i ccTalk (opcjonalnie dla RS422 /
RS485) do przesylania danych.
• Support Obsługa szerokiego zakresu mocy wejściowej — 12 ~ 24 V DC dla przemysłu i transportu.
• Rozmiar dłoni, z rozszerzonym wsparciem temperaturowym poniżej -20 ~ 60 ° C.
• Obsługuje Win10 Enterprise 64-bit, Linux OS.
• Wbudowany Advantech WISE-PaaS / DeviceON SW.
• Certyfikowany przez AWS Greengrass i Microsoft Azure IoT Edge.

EPC-U2117 to wbudowane rozwiązanie systemowe wielkości dłoni. Jest juz dostępny, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj sie z lokalnym biurem sprzedaży Advantech lub odwiedź strone internetowa.

Źródło: Advantech

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę