Platforma lutownicza WXsmart już dostępna w Elfie Distrelec

Platforma lutownicza WXsmart już dostępna w Elfie Distrelec Canva

Elfa Distrelec wprowadza na rynek nową inteligentną platformę lutowniczą WXsmart marki Weller Tools. Firma Weller Tools, lider w dziedzinie narzędzi do lutowania ręcznego, jest częścią Apex Tool Group, jednego z największych producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych i elektrycznych na świecie.

Platforma WXsmart, dostępna już teraz w Elfie Distrelec, składa się z dwukanałowej stacji lutowniczej oraz modułu gorącego powietrza. Jest to rozwiązanie „wszystko w jednym” łączące w sobie wszystkie niezbędne urządzenia lutownicze w jednej stacji. Wraz z jednostką kalibracyjną i uchwytem na groty lutownicze platforma ta stanowi kompletne rozwiązanie do prac lutowniczych.

Zestaw

Stacja WXsmart została opracowana z myślą o współczesnych trendach produkcyjnych, takich jak Przemysł 4.0, miniaturyzacja i zrównoważony rozwój.

Dzięki temu umożliwia sterowanie procesami, zapewnia jakość lutowania i pozwala na gromadzenie danych w celu monitorowania, kontrolowania i raportowania. Jest to pierwszy system z wbudowanym zabezpieczeniem przed cyberatakami, zapobiegający kosztownym przestojom.

Elektronika

Platforma lutownicza WXsmart to najlepiej połączone, najinteligentniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie do lutowania ręcznego na świecie. 

Źródło: Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę