Optymalne rozwiązania dla rzemiosła na jednej platformie

Optymalne rozwiązania dla rzemiosła na jednej platformie amedeoemaja - stock.adobe.com

Inżynierowie i wykonawcy pracujący w branży budowlanej, produkcyjnej i MRO potrzebują sprzętu odpowiedniego do danej pracy. Jeśli chodzi o elektronikę i technologię, Conrad Sourcing Platform to niezawodny partner, który zapewnia wszystkie elementy sukcesu, czyli szeroki i bogaty asortyment produktów, dostosowane usługi i wsparcie wykwalifikowanych inżynierów sprzedaży. 

Jako dostawca rozwiązań chcemy wspierać naszych klientów biznesowych naszą kompletną ofertą. Dlatego oferujemy nie tylko narzędzia i maszyny do każdego zastosowania w handlu i zarządzaniu obiektami. Napędzamy również cyfryzację w tym obszarze i zapewniamy przyszłościowe rozwiązania w zakresie zamówień elektronicznych dla przedsiębiorstw każdej wielkości – wyjaśnia Michael Schlagenhaufer, dyrektor senior director Core Electronics w Conrad Electronic.

Cyfryzacja procesów w pracy to oszczędność czasu i pieniędzy

Rozwiązania cyfrowe są obecnie stałym elementem życia każdego człowieka. Nowy zespół w firmie Conrad również postawił na cyfryzację - procesy pracy można zoptymalizować za pomocą urządzeń sieciowych. Jednym z przykładów jest marka Bosch Professional, która oferuje różne aplikacje sterujące szeregiem inteligentnych elektronarzędzi i urządzeń testujących, dzięki którym wykonywanie zadań jest znacznie łatwiejsze, szybsze i inteligentniejsze. Ponadto elektroniczne rozwiązania w zakresie zamówień pozwalają wykonawcom i handlowcom zaoszczędzić czas i pieniądze. Szczególnie dla mniejszych firm rozwiązanie Conrad Smart Procure, stanowi oparte na przeglądarce internetowej narzędzie do efektywnych zakupów.

Wszystko na jednej platformie, wszystko z jednego źródła

Niezależnie od tego, czy chodzi o maszyny budowlane o dużej mocy, lekkie urządzenia mobilne dla serwisantów pracujących poza terenem zakładu, czy też sprzęt przemysłowy wykorzystywany w warsztatach, zespół firmy Conrad zebrał praktyczne przykłady prezentujące najbardziej innowacyjne produkty i ciekawostki w kategoriach Budowa i renowacja, Naprawa i konserwacja oraz Warsztaty i szkolenia zawodowe. Odwiedzając poszczególne strony od razu widać, że Conrad dostarcza szeroką gamę produktów - agregaty prądotwórcze, odzież roboczą, kotwy ścienne i wiele innych. Jednocześnie, jakość produktów ma dla firmy Conrad absolutny priorytet: wymagania takie jak funkcjonalność, wydajność i bezpieczeństwo są zatem najważniejszymi cechami przy wyborze marek, które sprzedają swoje produkty za pośrednictwem Conrad lub Conrad Marketplace.

Źródło: Conrad Electronic

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę