Oddział naprawczy dla elektroniki przemysłowej otwarty we Wrocławiu

Oddział naprawczy dla elektroniki przemysłowej we Wrocławiu UNIS Group

UNIS Group, partner świadczący pełen zakres usług w dziedzinie elektroniki przemysłowej, otworzył niedawno nowy oddział naprawczy we Wrocławiu. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na naprawy elektroniki przemysłowej, obiekt ten uzupełnia siedzibę główną w Holandii oraz obiekty w Brazylii, Wielkiej Brytanii i Chinach. Ta piąta lokalizacja UNIS Group jest w pełni wyposażona do napraw elektroniki przemysłowej zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi pomiarów i testów. 

Nasz warsztat naprawczy we Wrocławiu pozwala nam jeszcze lepiej i szybciej reagować na potrzeby naszych klientów w kraju. Bez sprawnie działającej elektroniki przemysłowej zapewnienie ciągłości  produkcji jest po prostu niemożliwe. Przestoje niestety zdarzają się wszędzie i jest to problem pojawiający się dość często przez co firmy produkcyjne notują straty i spóźniają się z wykonaniem planu produkcyjnego. Co więcej  wydłuża to  czas dostawy i prowadzi do zachwiania relacji oraz utratę zaufania klientów . Naprawiając elektronikę przemysłową lokalnie, wspieramy firmy w ograniczaniu (nieprzewidzianych) przestojów. Dzięki dodatkowej sile roboczej i możliwościom wrocławskiej lokalizacji, jesteśmy szybsi niż kiedykolwiek. Dotyczy to również regularnych napraw i konserwacji. Nasze krótsze czasy napraw są największą korzyścią dla polskich klientów – mówi Łukasz Paluch, account manager w UNIS Group w Polsce. 

UNIS Group naprawia wiele modułów i serii, na przykład sterowniki PLC, panele i monitory HMI, przetwornice częstotliwości i softstarty, serwosterowniki, elektronikę robotów, sterowniki CNC, a nawet elektronikę wykonaną na zamówienie. Bez względu na markę i typ, UNIS Group może być pomocny w zakresie całej elektroniki przemysłowej. Wyspecjalizowani technicy w Polsce stosują najwyższe standardy jakości i mają doświadczenie z wieloma różnymi markami. Do tej pory w firmie pracuje 30 techników zajmujących się naprawą elektroniki przemysłowej.

Źródło: UNIS Group

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę