NX Trial in cloud - test NX online

CAMdivision Sp. z o.o.

Dostawca oprogramowania NX CAx wprowadza nowe pakiety rozwiązań Industry 4.0 do swojej oferty CAx/PLM. Jako pierwsi w Europie oferują możliwość bezpłatnych testów oprogramowania NX on-line czyli w chmurze.

Użytkownik nie musi instalować programu na firmowym sprzęcie. Wystarczy dostęp do Internetu. Osoba testująca otrzymuje czasowy dostęp do wersji testowej NX online, czyli w chmurze oraz materiałów szkoleniowych i testuje wybrany pakiet NX CAx, również na własnych modelach.

Zaczyna się od NX CAx, ale mamy już przygotowane prekonfiguracje środowisk Solid Edge, Fibersim i Tecnomatix, więc wystarczy tylko uzgodnić z nami dostępność określonych konfiguracji do testów.

W ramach pakietu NX Trial in cloud są zapewnione:

  • bezpłatny dostęp do NX online,
  • polskie materiały szkoleniowe,
  • polskie filmy szkoleniowe,
  • wstępne szkolenie,
  • pomoc i konsultacje w trakcie testów.

 

Źródło: CAMdivision Sp. z o.o.

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę