elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Nowe funkcje monitoringu GPS

Abax
Reklama
Reklama

Na początku roku firma Abax wprowadziła na rynek długo oczekiwane i niezwykle przydatne funkcje dodatkowe dla systemu monitorowania GPS. Rozszerzona funkcjonalność oznacza duże możliwości zwiększenia efektywności codziennej pracy. Dowiedz się więcej o nowych funkcjach monitoringu GPS i zobacz, jak możesz zaoszczędzić przy ich pomocy.

Driving Behaviour – styl jazdy kierowcy
Popraw swoje wyniki finansowe, dzięki możliwości analizowania stylu jazdy kierowców. System analizujący zachowanie kierowców podczas jazdy, pomaga usprawnić działanie każdego pojazdu w Twojej flocie. Flota użytkowana wydajnie i bezpiecznie jest bardziej ekologiczna (ekojazda), tańsza w serwisowaniu oraz zużywa mniej paliwa, a także oznacza mniejsze wydatki na ubezpieczenie i niższe ryzyko wypadków.

Reklama

Śledzenie drobnego sprzętu
Abax zaktualizował swoje najmniejsze urządzenie śledzące, oparte na technologii Bluetooth i Abax Global Network. Od teraz Abax Mini namierzy zagubione elektronarzędzia i sprzęt przenośny jeszcze sprawniej. Poprzednia generacja urządzeń aktualizowała położenie elektronarzędzi co 20 minut. Od początku roku, położenie drobnego sprzętu zostanie zaktualizowane automatycznie, jak tylko mini lokalizator znajdzie się w zasięgu urządzenia do monitoringu GPS pojazdów - Abax Triplog. Dodatkowo, dzięki nowej aktualizacji, moduł do monitorowania pojazdów Abax Triplog rozpozna teraz nawet do 50 urządzeń Abax Mini, a nie jak dotychczas jedynie do 3 mini lokalizatorów. Dzięki temu jest jeszcze lepszym narzędziem kontroli dla drobnego sprzętu.

Reklama

Przewodnik po konfiguracji
Po zakupie nowego produktu często potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać jego możliwości. Z tego też powodu, Abax wprowadził interaktywny przewodnik po interfejsie użytkownika dla wszystkich swoich klientów. Uproszczenie procesu adaptacyjnego systemu do monitorowania GPS/GSM umożliwia klientowi jeszcze szybsze korzystanie ze wszystkich zalet monitoringu. Przewodnik po konfiguracji pokazuje użytkownikowi jak dodawać kierowców i flotę pojazdów, a także udziela wielu innych przydatnych porad.

Zarządzanie umowami
W interfejsie użytkownika Abax można teraz wypowiedzieć umowę lub bezpośrednio zrezygnować z subskrypcji poszczególnych urządzeń. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby dowiedzieć się więcej.

Źródło: Abax

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama